Каталог М133 11 Березня 2020 11:01Марина Сейлор

Чоловічий годинник — магія статусного аксессуару

Наручний годинник вже давно не є тільки джерелом часу для сучасних чоловіків. Більшою мірою це справжній аксесуар для вираження стилю і статусу їх власника. Однак ,це зовсім не означає, що цілком достатньо просто застібнути ремінець на зап'ясті і все навколо відразу дізнаються у власнику хронометра чиновника, майстри спорту або успішного бізнесмена.

Як підкреслюють експерті інтернет-магазину Імідж, такий стильний аксесуар ще потрібно правильно носити. Крім того, перед тим, як носити, його треба обрати, а, слід зазначити, вибір чоловічого годинника — не така вже ж й легка справа.

Що означають годинники для чоловіка?

годинник panerai

Сучасний чоловік сприймає годинник не просто, як механізм або аксесуар. Наручний годинник у представників сильної статі вказує на становище в суспільстві, а також рівень достатку. Це основна і можливо, єдина прикраса в гардеробі чоловіка. Пов'язано це, перш за все, з тим, що чоловіча мода любить строгість. І часто чоловічий етикет не передбачає носіння ювелірних прикрас, годинник, як атрибут іміджу, завжди на видному місці. У будь-якій ситуації вони обов'язково будуть помічені і оцінені. Саме тому, наручні хронометри для чоловіків грають таку велику роль а їх вибір особливо важливий.

Як правильно вибрати годинник чоловікові?

До вибору чоловічих аксесуарів необхідно підходити грунтовно. Варто дотримуватися всього кількох правил, щоб не допустити помилки:

  1. Найперше, на що необхідно звернути увагу — модель. Сьогодні існує величезна кількість самих різних моделей. Якщо хочеться виріб у класичному або діловому стилі, то такий годинник повинен виражати чоловічу елегантність, і навіть бути, в деякій мірі, вишуканими і витонченими.
  2. Для класичної моделі характерними рисами є шкіряний ремінець, круглий циферблат, тонкий корпус без надмірностей. Найчастіше такий годинник не оснащені додатковими функціями.
  3. Спортивні моделі підійдуть для молодих людей, а також для енергійних і активних чоловіків. Такі аксесуари можуть мати корпус з металу найрізноманітніших форм і розмірів. Циферблат спортивних годин оснащений тахометром, календарем, таймером і іншими різними функціями. Дані моделі представлені в самій різноманітній кольоровій гамі та мають високий ступінь захисту від вологи. Ремінець такого хронометра найчастіше буває металевим, рідше - гумовим і шкіряним.

годинник breitling

Досить часто, як підкреслюють експерті інтернет-магазину Імідж, зустрічається поєднання спортивної та класичної моделі, що ідеально підходить для повсякденного носіння. Вибираючи чоловічий наручний годинник, варто обов’язково дивитися на механізм. Саме від механізму буде залежати довговічність служби аксесуара і точність часу. І останній зараз, але мабуть перший критерій під час вибору — вартість годинника. Насправді, сьогодні є можливість купити іміджевий хронометр за доступною ціною, яка візуально не буде зовсім відрізнятися від оригіналу.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ