Чому езотерики не радять фотографувати себе в дзеркалі
Політика 9 Листопада 2018 11:05Марина Сейлор

Чому езотерики не радять фотографувати себе в дзеркалі

Фото в відображенні стало новим писком моди, і, роблячи черговий ліфтолук, молоді люди навряд чи згадують про давні забобони, які свідчать, що фотографуватися в дзеркалі може бути небезпечно. Давайте спробуємо розібратися, чим зумовлені подібні заборони.

Здавалося б, що такого незвичайного і містичного може бути в цьому предметі, адже він, по суті, всього лише шматок скла, одна сторона якого покрита амальгамою і шаром чорної фарби.

Але чому саме дзеркало вже багато століть оточене ореолом таємниці? Чому багато чаклунів, відьм і шаманів вважають за краще використовувати цей предмет як магічного атрибуту для своїх ритуалів? І навіть люди, які мають безпосереднє відношення до науки, називають дзеркала «унікальною багатошаровою структурою». Знайти достовірні відповіді на ці питання поки не вдалося, але виразно ясно одне: дзеркало – це щось більше, ніж просто відображаюча скляна поверхня.

Всі ми настільки звикли використовувати дзеркала в побуті, що вже не уявляємо без них свого життя. І вже напевно не багато хто з нас замислюється над тим, що подібний предмет володіє унікальними властивостями. Вважається, що дзеркало має своєрідну пам'ять – воно зберігає інформацію, коли-небудь відображену в його поверхні. А особливо надовго цей предмет знімає картини і образи, що володіють потужною, сильною енергетикою, і при цьому не завжди позитивною.

Можливо, ви коли-небудь помічали, що в різних дзеркалах ви виглядаєте зовсім по-різному. Наприклад, «домашнє» відображення може здаватися вам набагато симпатичніше, ніж образ, який ви бачите в офісному дзеркалі. Вся справа в тому, що дані предмети запам'ятовують не тільки зовнішній вигляд людей, які в них виглядали, але також їх характери, душі, енергетику і думки. І якщо у вашій оселі панують мир і злагода, то, милуючись своїм відображенням перед відходом з будинку, ви будете бачити привабливу, бадьору, відпочившу і привітну людину. А ось повз дзеркал, встановлених в громадських місцях, щодня проходить маса людей з різними настроями і думками. І якщо перед вами в скляну гладь глянула людина, що таїть злість, образу або смуток – її енергетика з легкістю може передатися вам, зіпсувавши настрій на весь день.

Чому не можна фотографуватися в дзеркалі
Давайте розберемося докладніше, на чому базується така заборона. "МирСоветов" виділив кілька причин:
Містики стверджують, що в процесі створення знімка людина здатна «викликати» з глибин дзеркальної пам'яті щось абсолютно несподіване і неприємне. Згадайте, можливо, ви коли-небудь бачили в журналах або телепередачах екстрасенсорної тематики знімки різних фантомів, відображених в дзеркальній поверхні. Іноді подібні фотографії – всього лише фікція, але в деяких випадках експерти визнають зображення достовірними.

Вважається, що задзеркалля – це окремий світ, де мешкають сутності з іншого виміру. До пори до часу наші паралельні реальності не перетинаються і невідомо, чи сприяє спалах фотоапарата зіткненню двох світів, але перевіряти цю теорію на власному досвіді не варто.

Фотоапарат, як і саме дзеркало, почасти теж є предметом містичним. Більшість екстрасенсів скаже вам, що знімок здатний зберігати інформацію про зображену на ньому людину. Вважається, що сфотографувавшись в дзеркалі, ви як би пов'язуєте себе з цим предметом назавжди. Але ж, як було сказано раніше, відображуюча поверхня запам'ятовує енергетику всіх людей і подій, коли-небудь в ній відбитих.

Виходить, що камера фіксує на зображенні не тільки вас, але і задзеркальний світ, який не завжди може виявитися дружнім. У підсумку на вашу енергетику накладається енергетика тих, хто залишив свій слід в дзеркальній поверхні, а це, в свою чергу, може негативно позначитися не тільки на вашому здоров'я, але і на долю.

Ще одна причина заборони грунтується все на тому ж зв'язку людини з дзеркалом, в якому вона сфотографувалася. Існує повір'я, що якщо даний предмет коли-небудь розіб'ється, на голову власника подібного знімка обрушиться маса бід і нещасть.
Вірити чи ні подібним прикметами – вирішувати вам. "МирСоветов" навів вам причини заборон на створення знімків в дзеркалі, але варто відзначити, що всі ці припущення – лише теорія, не підтверджена достовірними фактами.

Чому не можна фотографуватися в дзеркалі: науковий підхід
Люди, які віддають перевагу викладати подібні фото в соціальних мережах, часто витрачають багато часу, підбираючи красиву позу, посмішку, погляд, ракурс і т. п. Здавалося б, в цьому немає нічого небезпечного, але це лише на перший погляд. Вчені одного американського інституту витратили 15 років, вивчаючи дію дзеркал на людину.

Досліди, проведені з використанням високочутливого магнітно-хвильового детектора, показали, що відображаюча поверхня є свого роду енергетичним вампіром. Ті, хто проводить значну кількість часу перед дзеркалом, часто відчувають втому, розбитість, погіршення настрою і пам'яті. Це здається неймовірним, але люди, які обожнюють милуватися собою, старіють трохи швидше тих, хто відноситься до свого відображення більш байдуже.

Джерело: http://asn.in.ua/ua/news/news/183855-pochemu-ehzoteriki-ne-sovetujut-fotografirovat-seb.html
Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ