Каталог М138 31 Травня 2020 15:00Марина Сейлор

Чому гусеничний екскаватор часто застосовують на будівельному майданчику?

Гусеничний екскаватор – це будівельна машина, що використовується для земляних робіт. Замість традиційних шин вона має гусеничний привід, завдяки якому можна долати великі перешкоди в польових умовах. Це одна з причин, чому послуги екскаватора у Львові мають значний попит.

У гусениць є багато переваг, наприклад, вони розподіляють вагу техніки на якомога більшій площі. Це значно покращує адгезію обладнання до землі, тим самим зменшуючи просідання чи ковзання. Оренда екскаватора гусеничного – чудове рішення, адже він має незрівнянно кращі тягові властивості, ніж колісний (здійснює невеликий точковий тиск на землю). Гусеничне обладнання здатне виходити на будівельний майданчик практично в будь-яких умовах, із якими колісний екскаватор точно не може впоратися.

Де і як використовується гусеничний екскаватор?

Реалізація кожного будівельного проекту непроста. Коли будівництво потрібно здійснити з нуля, слід звернути особливу увагу на ідеальну підготовку поверхні. Вона повинна бути простою та рівною – без зайвих елементів, що знижують комфорт під час будь-якої роботи. Гусеничний екскаватор – найпопулярніша машина для здійснення будівельних процесів. Це сучасний і професійний спосіб чудово впоратися із завданнями на перших етапах будівництва.

Таке обладнання використовується насамперед через те, що його нескладно збирати та переміщувати на невеликі відстані. Застосування гусеничного екскаватора цінують будівельні компанії та приватні особи, які тільки вирішили скористатися будівельними послугами на найвищому рівні. Завдяки цій техніці дуже легким стає:

  • вирівнювання конкретної поверхні;
  • створення в межах меншої або більшої западини, придатної для підготовки фундаментів;
  • створення штучного водоймища тощо.

Завдяки ретельно підібраним гусеницям, екскаватор має безліч позитивних особливостей. Наприклад, можливість вільно переміщуватися, що дозволяє перевозити матеріал або наближатися до нього без проблем. Завдяки цьому можна подолати безліч перешкод, що трапляються на дорозі, включаючи різні виступи, пагорби чи дрібні та середні камені. У випадку колісних машин це може спричинити значні обмеження.

Місцевість і особливості використання

Порівнюючи колісні та гусеничні моделі, слід враховувати застосування та місцевість, на якій екскаватор працює. Використовуючи колісну машину, ви втрачаєте на глибині копання, тому що колісне шасі значно вище, ніж шасі гусеничної машини (що також збільшує центр ваги). Тож оператору доведеться бути обережними щодо ступеня нахилу, при якому він працює.

Велика доріжка гусеничного екскаватора може бути перевагою при копанні, оскільки він залишає дві колії на землі. Це кращий слід, ніж чотири стабілізуючі колодки. Однак стабільність часто не є проблемою для колісних моделей. Оператори можуть помилково вважати, що колісний екскаватор нестійкий при копанні. Але конструкція колісних машин значно покращилася за останні кілька років.

Без стабілізаторів продуктивність копання типового колісного екскаватора буде дуже схожа на гусеничну машину. Маючи вантажопідйомність, колісний екскаватор підніметься вище завдяки стійкості шасі. Більшість колісних машин мають двомісний гідравлічно регульований підйомник. Потягнувши стрілу (перемістивши центр ваги ближче до екскаватора), ви зможете значно збільшити потужність машини.

Вантажопідйомність також більша при знижених стабілізаторах. При опусканні стабілізаторів ви не втратите стільки вантажопідйомності при копанні збоку, як при екскаваторі стандартної висоти. Це важливо, коли спецтехніці потрібно їхати на робоче місце.

Завдяки своїй зручності та функціональності гусеничний екскаватор знаходить застосування у багатьох будівельних роботах. Перевірте його ефективність, взявши цю спецтехніку в оренду.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ