Каталог М80 18 Квітня 2018 9:17slovotkach

Чому купувати білу кухню вигідно?

Біла кухня розвантажує поверхню невеликої кімнати і перетворює її у великий простір. Це - беззаперечна класика меблювання кухні. Переглянути сучасні моделі білих кухонь можна на сторінці vanil-studio.com.ua/ua/white-cuisine.html. варто сказати, що як у будь-якому варіанті дизайнерського рішення, у цьому випадку теж є свої беззаперечні плюси та мінуси.

Білий колір – це чистота, глибина, світло

Білий одяг робить людину більшою, а чорний - тоншою. Це властивості нашого сприйняття кольорів. Білий колір для невеликої кухні - чудове рішення. Але білий колір для просторої кімнати де є місце для столу і куточка для відпочинку - не прийнятне меблювання.

Чорний чи будь-який інший холодний колір поглинає сонячне світло. На кухні ніколи не завадить мати додаткове освітлення. Білі стіни, меблі, стеля будуть відбивати сонячні промені. Все усередині буде значно світліше, ніж на кухні, насиченій темними кольорами. Хоча це справа, звісно, смаку.

Білий колір – зусилля для підтримки

Білий колір меблів для кухні це, по-своєму, виклик господарям будинку. Для того, щоб підтримувати кухню у цій білосніжній красі, треба постійно виконувати як мінімум три речі:

  • доглядати за станом поверхні як меблів, так і всіх елементів;
  • робити регулярне прибирання із використанням хімічних засобів;
  • постійно відновлювати інші складові інтер’єру.

Звісно всі ці зусилля мають відповідати бажанню власників підтримувати кімнату в ідеальному стані. Окрім того, на білій поверхні всі плями будуть помітні одразу і їх можна одразу ж і ліквідувати. Інша справа, якщо вони будуть поступово збиратись на темній стільниці.

Універсальність

Білий колір для цієї кімнати використовується у всіх стилях – від зворушливого і романтичного модерну до сучасного мінімалізму та хай-теку. Він може поєднуватись із блискучими поверхнями нікельованих опор та стелажів. Може гармонійно сполучатись з різьбленням по вигинам дерев’яних шаф і декору завершення буфетів із ламаними лініями.

Це пояснюється дуже просто – білий колір, мов повернення до початку, до чистоти, до витоків. Саме тому цей колір поважають дизайнери різних напрямків і він є універсальним для всіх часів та народів.

Обирайте якість

Білі фасади меблів для кухні мають бути якісними. Саме вони будуть першими потрапляти на очі гостям та всім, хто зайде на кухню. Якщо вибрати неякісну поверхню фасадів, вони вкриються спочатку невеликими жовтими чи іншого кольору плямами, а потім поступово будуть руйнувати весь дизайн кімнати.

Не варто витрачати зусилля на створення ідеальної кухні, якщо так «економити» на дрібницях.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ