Чому немає інтриги в марнослів’ї політиків про АТО?

Переглядів: 66
Чому немає інтриги в марнослів’ї політиків про АТО? Авторські статті

Як не сумно, але останнім часом у одіозних політиків і банальних кримінальників, що встигли було недовго побувати на владному «Олімпі» України, стало модним залишати дивні коментарі в соцмережах, які, нібито, покликані заінтригувати мільйонну армію їх користувачів. Сміємо в черговий раз запевнити наших читачів, що все далеко не так просто, як це уявляють і подають останнім часом навіть в пресі прославлений «віджимала» Геннадій Корбан і не менш прославлений «кидала» Андрій Портнов.
tumblr_inline_ny1tjs0f011t478s2_500
Як вже давно відомо, «Фонд оборони України» був створений з метою особистого збагачення. Корбан особисто давав команди і брав участь в тортурах з метою рейдерського захоплення на території Дніпропетровської області нерухомого майна, активів . Усі спроби, що націлені дискредитувати представників силових структур і політичне керівництво виглядають досить нікчемно. Цинізм звинувачень дійшов до межі. Василь Грицак, на якого настільки бездіяльно «котить бочку» громадянин Корбан, — єдиний голова СБУ, який досі особисто бере участь у АТО. Більше того, всупереч цинічним за рівнем брехні звинуваченнями Андрія Портнова, бойового генерала в період «Майдану» неодноразово бачили разом з лідером «Правого сектора» Дмитром Ярошем в самій гущавині подій.

Який Портнов — ідейний натхненник Майдану? Портнов — організатор розкрадання країни! Андрій Портнов — творець злочинної схеми тиску на судову систему влади України, і якщо Генпрокуратура України поки виявилася не здатною це довести в суді, не в останню чергу через те, що деякі свідки його злодіянь банально бояться за своє життя і мовчать.

Комментировать

  Подписаться  
Уведомление о