Чотири дні возили фурами. Охоронець Януковича розповів, як активісти розграбували Межигір’я
Політика 3 Травня 2018 20:35Марина Сейлор

Чотири дні возили фурами. Охоронець Януковича розповів, як активісти розграбували Межигір’я

Люди, які зайняли в 2014 році маєток «Межигір'я» після втечі Віктора Януковича, декілька днів грабували маєток і вивозили речі фурами.

Інформацію під час засідання Оболонського райсуду Києва 3 травня озвучив колишній керівника служби охорони резиденції Анатолій Кобилинський. Він розповів, що вранці 22 лютого 2014 держохорона покинула Межигір'я.

Кобилинський каже, що бачив, як захоплювали резиденцію і «два угруповання щось ділили біля парковки». Також охоронець повідомив, що бачив, як 23 числа "нардеп Тетяна Чорновіл, разом з групою озброєних осіб, проникла до будівлі і вийшла звідти з рюкзаком, але не відомо, що вона винесла".

Охоронець повідомив, що на той момент ситуація була такою напруженою, що правоохоронці не знали, що робити. Далі, за його словами, невідомі почали вивозити з резиденції речі вантажівками. За його словами, чотири дні з території виїжджало кілька фур. Також - колона з 15 автомобілів "Фольксваген Транспортер".

Нагадаємо, що сам Янукович перед втечею кілька днів до ряду вивозив з Межигір'я цінності. Відповідне відео з камер спостереження було раніше опубліковано в Мережі.

Джерело: http://asn.in.ua/ua/news/news/162163-chetyre-dnja-vozili-furami-okhrannik-janukovicha-r.html
Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ