Прес-релізи 15 Лютого 2021 11:33Марина Сейлор

Чи має значення рівень вітаміну Д у пандемію?

Лікарі університетської лікарні Осло проводять набір 70 000 учасників для найбільшого клінічного дослідження, коли-небудь проводилося в Норвегії. У вчених є підстави вважати, що свіжий жир печінки тріски (риб'ячий жир) може знизити ризик розвитку COVID-19.

Було вирішено запустити клінічне дослідження під назвою «Дослідження масла печінки тріски», засноване на результатах великомасштабного норвезького дослідження COVID-19, яке почалося цієї весни. Попередні дані дослідження COVID-19 під назвою «Koronastudien» з весни показують, що добавки з риб'ячим жиром можуть чинити зниження сприйнятливості до COVID-19, а також зниження ризику серйозності захворювання в разі інфікування.

Ці результати підтверджують наявне розуміння ролі омега-3 жирних кислот і вітаміну D в респіраторних інфекціях і COVID-19. Однак, можливо, інші чинники, пов'язані зі способом життя людей, що приймають добавки з маслом печінки тріски, відповідальні за такі захисні властивості.

До цього були відомі декілька досліджень на групах пацієнтів до 500 осіб. Вони дали суперечливі висновки. Частина досліджень показувала, що дійсно пацієнти із достатнім рівнем вітаміну D мали легший перебіг COVID-19, а пацієнти з вираженим дефіцитом частіше потребували стаціонарного лікування. З іншого боку у пацієнтів з низьким рівнем вітаміну D частіше були супутні стани (гіпертонія, цукровий діабет, ожиріння), що самі по собі могли ускладнювати перебіг хвороби.

«Необхідно ретельно сплановане та якісно проведене рандомізоване дослідження, щоб з'ясувати: чи має риб'ячий жир сам по собі захисний ефект від COVID-19?», - сказав доктор Арне Сораас, дослідник з відділення мікробіології університетської лікарні Осло. Тепер це питання буде детально досліджено в одному з найбільших клінічних випробувань, коли-небудь проводилися в Скандинавії.

Воно почалося в листопаді та закінчується у квітні 2021 року. Мета полягає в тому, щоб з'ясувати, який вплив надає добавка риб'ячого жиру на профілактику COVID-19 та інших вірусних інфекцій, таких як сезонний грип і простудні захворювання.

Дослідження буде проводитися згідно з міжнародними стандартами. Половина учасників дослідження буде отримувати щоденний раціон свіжого риб'ячого жиру (риб'ячий жир), а інша половина - плацебо. Жоден з них не знатиме, що вони отримують.

У клінічних випробуваннях буде використовуватися свіжий жир печінки тріски, наданий для досліджень найбільшим виробником риб'ячого жиру в Скандинавії Orkla Health.

Університетська лікарня в Осло - найбільше установа в Скандинавії, де щорічно проводиться понад 1,2 мільйона процедур, в ній працюють 24 000 співробітників, а бюджет складає 23 мільярди норвезьких крон. Лікарня відповідає за ряд національних та міжрегіональних проектів по всій країні та має безліч національних центрів компетенції. Заклад забезпечує передове лікування пацієнтів, дослідницьку та експериментальну терапію, консультативну та освітню діяльність на міжнародному рівні.

Поки ми очікуємо на результати цього масштабного дослідження, не слід нехтувати простими та ефективними засобами профілактики:

  • дотримуватися соціальної дистанції (1,5 метри)
  • проводити гігієнічну обробку рук (мити з милом, або застосовувати антисептик)
  • носити маску у місцях із великою кількістю людей
  • скоротити або зменшити кількість відряджень, робочих нарад та інших контактів із великою кількістю людей.

При перших ознаках захворювання - слід сповістити вашого лікаря та самоізолюватися. Провести діагностику захворювання сьогодні можна не виходячи з дому - забір матеріалу на COVID-19 (тест ПЛР на COVID-19 вдома https://kyiv.clinic/diagnostika/pcr-test-na-covid-19-na-domu/) робить виїзна бригада спеціалістів та надіслати результат на електронну пошту.

Джерела:

  1. William F. Marshal // Can taking a vitamin D supplement prevent infection with the virus that causes the coronavirus disease 2019 (COVID-19)? (веб-сайт Mayo Clinic)
  2. https://kyiv.clinic/diagnostika/pcr-test-na-covid-19-na-domu/
  3. Arne Vasli Soraas // Cod Liver Oil for COVID-19 Prevention Study (https://www.ous-research.no/home/corona/Projects/21222 )
  4. Research project: Can cod liver oil prevent Covid-19? (https://www.orkla.com/news/research-project-can-cod-liver-oil-prevent-covid-19/ )
Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ