Каталог М147 9 Лютого 2021 18:01Марина Сейлор

Чи варто купувати биті авто з США і як це вигідно робити

За останні роки ситуація в Україні змінилася не на користь автомобілів із Європи. На сьогодні такі автівки стало зовсім не вигідно переганяти. Новеньку з салону не кожен може собі дозволити, а купувати в Україні б/у - це ризик. Тому новий напрямок - авто з США набуває дедалі більшої актуальності. А передусім, придбання битих автомобілів з Америки, але які підлягають ремонту. Для когось це, на перший погляд, здається дивним, однак така можливість має свої переваги:

  1. можна вигідно придбати майже нове авто;
  2. Америка пропонує широкий асортимент;
  3. спокійне оформлення автівки, згідно з українським законодавством.

Варто наголосити на тому, що до категорії "битих" потрапляють автомобілі не тільки зі слідами серйозних аварій, але й із мінімальним рівнем пошкодження. А ще, в порівнянні з іншими виробниками, американські транспортні засоби більш надійні, оскільки мають високий показник якості та безпечності. Ви зажди зможете безкоштовно перевірити стан вашого авто після та до дтп по спеціальному Vin-коду.

Що слід враховувати при купівлі авто з аукціону США?

Америка - країна, громадяни якої полюбляють змінювати свої автівки що не кожні 3-5 років. Тому, вирішуючи, коли найвигідніше купувати авто з США, варто пам'ятати про наступне. Восени на ринку з'являються нові моделі, тому це найкращий час для придбання "нецьогорічних" авто. Значні переваги можуть бути і при покупці в кінці місяця чи року. Але це залежить від багатьох аспектів, врахування котрих справа спеціалістів.

Окрім того, американські громадяни у більшості випадків не займаються ремонтом авто. Вони перекладають це на страхові компанії, від яких автівки й потрапляють на аукціони. Але як купити машину на аукціонах в США, адже там теж існує своя специфіка? Як фізична особа це здійснити не вдасться, потрібен посередник. Адже приймати учать має право лише зареєстрований автодилер, який щороку робить аукціонний внесок.

Купити американську автівку "з рук" практично неможливо. Як правило, угода здійснюється через інтернет-аукціон. І для цього найважливіше - це обрати надійного дилера, який зможе у правильний підхід виконати основні завдання. А саме: придбання автомобіля, його доставка з Америки до України, розмитнення авто та поставити вчасно на українську реєстрацію. Наявність посередника, це скоріш перевага, аніж недолік. Адже прямий покупець отримує гарантію та професійну допомогу.

Схожі статті