Прес-релізи 22 Червня 2023 13:56Марина Сейлор

Чи вигідні одноразові РОD-системи

Одноразові вейпи зробили електронну сигарету простіше та знизили її ціну до мінімуму, це їх сама велика перевага. Такий пристрій не потребує особливих потуг та досвіду, купив та париш. Знайти такі вейпи можна зайшовши  в інтернет-магазин POD-систем, або у спеціалізовані магазини. Парити можна відразу, не замислюючись про підбір жижі, намоток та атомайзерів, при цьому суттєво економлячи на коштах. 

Мабуть, єдиним недоліком одноразових вейпів, можна назвати складну утилізацію, яка здійснюється на пунктах прийому акумуляторів. 

Плюси та мінуси

Одноразові РОD-системи існують різних видів та відрізняються конструкцією та зовнішнім виглядом та є повноцінною електронною сигаретою для паріння. Для стандартних пристроїв розраховується еквівалент однієї пачки цигарок, це, приблизно, 300 - 350 затагувань. Але існують і вейпи від 5000 та більше.Найчастіше, вони робляться у пластиковому корпусі зі вмонтованими акумуляторами деякі з яких можна підзарядити. До переваг таких пристроїв можна віднести:

  • безпека при використанні;
  • доволі низька ціна;
  • картридж заправлений правильно;
  • правильно підібраний сетап сольового паріння.

РОD-систему можна використовувати як пробник, після цього перейти на багаторазові вейпи, це більш практичний варіант, який можна дозаряджати та заправляти різними смаками. 
Що до технічної безпеки, треба розуміти, що цей пристрій, має акумулятор і його треба використовувати обережно, біля відкритого вогнища та джерел екстремального тепла. При парінні у морози, рідина стає густішою, може вийти зі строю фитиль та й акумулятор швидше розрядиться.
До недоліків можна віднести звужену автономність, бо затягування, які заявлені виробником, колись закінчаться, й прийдеться купувати нову РОD-систему. У багаторазових пристроях витрати набагато нижчі, бо купуються тільки розхідники. Також, у одноразках, не дуже великий вибір ароматів, хоча в останній час їх стає все більше. Ще одним недоліком можна назвати слабку передачу присмаків, хоча для декого це не є проблема, бо для них важливіший вміст нікотину. У рідині дуже великий вміст цієї речовини, тому навіть, якщо ви палили пєо пачці в день, обов’язково вивчить тему сольових жиж. 

Обережніше відносьтесь до купівлі незнайомих речей, бо є велика вірогідність потрапити на підробку, яку буде заправлено хімічними речовинами, незнайомого походження. Це може призвести до погіршення здоров’я.

Схожі статті