Д.Ярош:”Президенту України Володимиру Зеленському варто запропонувати Порошенку прем’єрський пост.
Політика 31 Грудня 2020 11:56Марина Сейлор

Д.Ярош:”Президенту України Володимиру Зеленському варто запропонувати Порошенку прем’єрський пост.

Президенту України Володимиру Зеленському варто шукати порозуміння з колишнім очільником держави Петром Порошенком.

Про це розповів командувач Української добровольчої армії Дмитро Ярош в етері програми телеканалу Еспресо «Студія Захід з Антоном Борковським».

«Страшні речі відбуваються. І за це ніхто не несе відповідальності. І, що б я зробив на місці Зеленського, я би забув про чвари з попереднім президентом, бо зрештою Петро Олексійович, хоч я не є його прихильником і маю до нього цілу купу зауважень, але заради держави, заради порятунку економіки, заради можливих досягнень у секторі національної безпеки й оборони, я би з ним пішов на мирову», – сказав Ярош.

За його словами, для досягнення цих цілей Зеленському варто запропонувати Порошенку прем’єрський пост. Також Ярош підкреслив, що Зеленському потрібно йти на контакти з представниками патріотичних сил.

«Контакти з ОПЗЖ, які у них відбуваються постійно і регулярно, призведуть до повстання українських патріотів в державі», – підкреслив Ярош.

На запитання про секрет непотопельності прокремлівських сил Ярош відповів наступне:

Загрузка...

“У зв’язку з тим, що я виступаю за об’єднавчий процес. Я, не дуже хочу критикувати попередню владу. Але переконаний, що Медведчук — це “заслуга” Петра Олексійовича. Я його розумію, в принципі, я можу зрозуміти, чому він його тоді не додавив – тобто треба було місток переговорний з Москвою створювати. Я чув тоді ці розмови у 2014-2015 роках, але їх можна було придушити, можна було не віддати інформаційні канали і це було зроблено на превеликий жаль при попередній владі.

То тепер треба виправляти цю ситуацію, бо Чорновол і всі інші – це наслідки наших спільних і моєї теж недопрацьовки у 2014-2019 роках. Я в цьому переконаний. Але це знову ж таки не той бар’єр через який не можна переступати – всі робили помилки, тоді була ситуація така, що треба було рятувати державу в прямому сенсі слова. А зараз антиукраїнський непотріб має свою парламентську групу, вони все то намагаються пропихати — атаки на українську мову, відміна штрафів і так далі. То це ж якраз “слуги народу” ініціюють такі речі.

Тому це в принципі єдиний симбіоз, це інфільтрація проросійської агентури у фракції «слуг народу», переважна більшість там просто ніяка, наскільки я спостерігаю депутатів слуг народу, це люди без якоїсь своєї позиції і без якихось принципів. Далекі від державотворення, політики української.

Тому це, на превеликий жаль, закономірний процес, я дуже сподіваюся, що це буде певне щеплення від оцього популізму зеленого. Після цього мало стати краще. Але для цього потрібно державницьким силам взяти владу у законний спосіб, шляхом демократичних виборів та навести порядок в державі, бо буде біда”, – заявив Ярош.


Джерело: https://matrix.co.ua/editor1/154232/

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ