Давайте зробим його відомим: Історія про поліцейського, який своїм гідним вчинком запустив цілий ланцюг добра.
Україна 7 Березня 2021 11:52Марина Сейлор

Давайте зробим його відомим: Історія про поліцейського, який своїм гідним вчинком запустив цілий ланцюг добра.

Вчинок, який зробить ваш день..
На Хмельниччині в селі Колибаївка поліцейський офіцер Дмитро Ільїн допоміг школярці, яка майже тиждень не могла навчатися, бо родина не мала доступу до інтернету.

Пан Дмитро працює офіцером громади, тісно співпрацює з місцевими освітянами. Вчителі розповіли поліцейському, що одна школярка цілий тиждень не відвідувала онлайн заняття. Поліцейський зв’язався з родиною і виявилось, що дівчинка немає доступу до інтернету.

Тоді офіцер громади запропонував вихід із ситуації – навчатися у додатковому робочому приміщенні. Для школярки обладнали робоче місце, з ноутбуком та всіма необхідними програмами. І цілий тиждень дівчинка навчалась у відділку поліції.

Зараз у відділку розглядають варіант на постійній основі у “зеленій” кімнаті облаштувати робоче місце з інтернетом. Раптом ще комусь із школярів знадобиться така допомога.

Але найголовніше те, що поліцейський Дмитро запустив цілий ланцюг добра – з’явилось багато охочих, які хотіли б допомагати родинам, в яких склались складні сімейні обставини. Дмитро Ільїн зазначає, що люди телефонували й запитували , чим вони можуть допомогти і кожен пропонував те, що міг надати.

Люди, ви неймовірні! Офіцере Дмитре, дякуємо!

Загрузка...

За матеріалами МВС України

Джерело: https://matrix.co.ua/administrator/156733/

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ