Каталог М158 29 Травня 2022 7:46Марина Сейлор

Де купити надійний касовий апарат для інтернет-магазину, кафе, ресторану, супермаркету в Україні?

Фіскальні апарати MINI T400 у Києві та УкраїніКомпанія Gera-Service – постачальник якісного торгово-електронного обладнання у Києві та інших регіонах України. Якщо ви вирішили відкрити бізнес у сфері продажу товарів та послуг або автоматизувати бізнес-процеси, покращити умови роботи та якість обслуговування клієнтів, поспішіть звернутися до нас. Ми допоможемо з вибором ККА, фіскальних реєстраторів та іншої електроніки, незалежно від формату, масштабів та напрямку вашого бізнесу.

Продаж обладнання здійснюється у Києві та інших містах України.
Крім того, фахівці нашої компанії займаються:

 • уведенням торгово-електронного обладнання в експлуатацію;
 • технічним та сервісним обслуговуванням;
 • реєстрацією ККА та фіскальних реєстраторів у державній фіскальній службі.

Звернувшись до нас, ви отримаєте повний спектр послуг від А до Я.

Який касовий апарат купити у Києві, Львові, Вінниці, Черкасах, Чернівцях, Тернополі, Житомирі, Рівному, Луцьку та Україні з реєстрацією у податковій?

Перед покупкою електронного торгівельного обладнання варто ознайомитися з основними видами та типами ККА, які представлені у продажу.

Виробники та продавці сьогодні пропонують касові апарати від інтернет-магазину www.gera-service.com.ua:

 1. Активні ККА. Пристрої, потрібні в багатьох компаніях, які мають широкий набір функцій. Такі девайси працюють автономно або пасивно і дозволяють: здійснювати введення та виведення інформації, обробку даних, зберігання, відображення інформації на моніторі.
 2. Автономні ККА. Відрізняються компактним розмірами та забезпечують оперативне введення та виведення інформації. Управління пристроєм здійснюється за допомогою спеціального програмного забезпечення. Автономний апарат функціонує без підключення до Інтернету та мережі. Сучасні моделі автономних ККА мають ємні АКБ, здатні забезпечити безперебійну роботу пристрою протягом дня.
 3. Пасивні моделі. Найчастіше використовуються на підприємствах у сфері послуг та не можуть керуватися через ПК.
 4. Фіскальні реєстратори. Популярний різновид контрольно-касового обладнання. Головна особливість девайсу – можливість роботи у високошвидкісному режимі.

Найчастіше ККА використовуються у великих магазинах та торгових мережах з високою прохідністю відвідувачів. Реєстратор не є автономним девайсом і може використовуватися разом із ПОС-терміналом та спеціальним програмним забезпеченням.

Який ККА вибрати?

Залежить від розмірів підприємства, напряму роботи, особливостей реалізації товарів та послуг, побажань власника та вирішуваних завдань. Консультанти компанії Гера-Сервіс готові прийти на допомогу та підібрати оптимальні моделі ККА серед варіантів, представлених в онлайн-каталозі.

Переваги представлених касових апаратів

На сайті компанії Гера-Сервіс представлені популярні серед представників бізнесу моделі касових апаратів. Все без винятку обладнання відрізняється:

 • Відмінною якістю. ККА мають тривалий термін служби та безперебійно працюють навіть при регулярному інтенсивному навантаженні. Високі показники надійності та якості обумовлені тим, що при створенні ККА фірми-виробники використовують виключно якісні комплектуючі.
 • Простота експлуатації. Для роботи із сучасним контрольно-касовим обладнанням персоналу не потрібно проходити спеціальне навчання. Вивчення функціоналу пристрою відбувається в оперативному режимі, без сторонньої допомоги.
 • Доступна ціна. Купівля ККА не надто вдарить по бюджету, тому що в нашому каталозі зібрано обладнання за оптимальною вартістю.
 • Багатофункціональність. Сучасні ККА здатні вирішувати цілу низку додаткових завдань за допомогою допоміжного ПЗ та додаткового обладнання.
 • Універсальність. Більшість реєстраторів та касових апаратів можуть використовуватися не тільки в магазинах, але й також на складах, у закладах громадського харчування, логістичних компаніях, підприємствах та організаціях інших сфер діяльності.

На сайті нашого інтернет-магазину представлені реєстратори та касові апарати сучасного типу. Таке обладнання максимально відповідає запитам споживачів. Ви можете придбати торгову електроніку на максимально вигідних умовах за невисокою вартістю.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ