Каталог М154 21 Серпня 2021 13:53Марина Сейлор

Де відремонтувати Renault у Львові – надійно та «не за всі гроші»?

Renault – вишуканий автомобіль для тих, хто цінує стиль і комфорт. На жаль, якість вітчизняних доріг може стати суттєвим випробуванням для примхливого «француза». Та й поважний вік автівки поступово дає про себе знати. Саме тому питання вчасного і професійного техобслуговування набуває особливої актуальності. Ціни на Рено сервіс у Львові варіюються у широкому діапазоні, так як і рівень професіоналізму майстрів. На думку експертів, довіряти транспортний засіб потрібно виключно представникам офіційних сервісів. Вони знаються на всіх особливостях конкретного бренду, що виключає ризик помилок та формального підходу. До того ж, в таких майстернях завжди в наявності оригінальні запчастини і їх не доведеться чекати тривалий час.

Ремонт Рено в автосервісі Гермес пропонує комплексний догляд за вашою автівкою, від комп’ютерної діагностики до встановлення систем клімат-контролю та ремонту двигуна. За статистикою, близько 40% нових клієнтів звертаються в Гермес за рекомендацією тих, хто мав успішний досвід співпраці з даною компанією – родичів, колег, знайомих, друзів. Це є свідченням бездоганної репутації «гермесівців», які її дуже цінують та щоденно підтверджують.

Характерні несправності Рено

Інколи власники «залізного коня» нехтують незначними ознаками несправностей, відкладаючи візит до майстра. В результаті доводиться платити набагато більше, а очікувати транспорт з ремонту – довше. Серед найбільш розповсюджених причин виходу автівки з ладу:

  • Двигун. Періодичне тріщання в області мотору або поява інших нетипових звуків. Транспортний засіб може почати більш повільно набирати оберти, ймовірне блокування подачі паливно-газової суміші. Виходять з ладу окремі датчики.

  • Коробка передач. Нерідко у механічній коробці зношуються підшипники або ж основний механізм і псуються синхронізатори.

  • Електронне обладнання. Розповсюдженою проблемою стареньких ТЗ є відмова блоку керування в роботі або ж його некоректне функціонування. Особливо це помітно в холодну пору року.

  • Ходова частина. Найчастіше під удар потрапляють пружини та амортизатори. Трапляються випадки псування підшипників.

В компанії Гермес Авто ви можете отримати безкоштовну консультацію, щоб зрозуміти ймовірну причину збою та замовити реконструкцію.

Основні види ремонтних робіт

Беззаперечною перевагою даного автосервісу є комплексний підхід до вирішення будь-якої проблеми. У стислі терміни досвідчені профі здійснять обстеження та ремонт Renault. Першим етапом є проведення візуального та звукового обстеження під час роботи ТЗ в кількох режимах. Далі настає черга комп’ютерної та інструментальної діагностики, завдяки чому буде точно встановлено причину несправності. В залежності від отриманих результатів здійснюються подальші технологічні операції:

  • Ремонт двигунів або ходової частини.

  • Геометрія коліс.

  • Монтаж або ремонт кондиціонерів.

Великою затребуваністю користуються сервісні операції – заміна підшипників та гальмівних колодок, ременів, масла та охолоджуючої рідини тощо. На відміну від деяких інших сервісів, здійснити заміну чи ремонт вам запропонують виключно у разі реальної необхідності.

Записатися для обстеження свого «залізного коня» можна на сайті компанії – за вказаними телефонами.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ