Прес-релізи 9 Червня 2022 12:36Марина Сейлор

Де замовити пневматичне обладнання компанії Festo в Україні?

Компанія Festo – німецький виробник, який об’єднує три компанії Festo AG & Co. KG, Festo Didactic GmbH & Co. KG та Festo Microtechnology AG. Завдяки сучасному обладнанню виробник займається випуском електричних та пневматичних приладів для промислової індустрії. Замовити якісні вироби від Festo можна на сайті https://prominstal.com.ua.

Де потрібне обладнання від Festo?

Щороку бренд Festo випускає та патентує понад 25 тисяч різноманітних товарів, які значно полегшують виробничий процес у таких сферах:

  • Автомобільній. Велика кількість пневмоавтоматики для виробництва кузовів, фарбування машин, ліній збірки та виготовлення двигунів.
  • Електронній. Обладнання створюється для виготовлення електронно-променевих трубок, напівпровідникового обладнання та ін.
  • Виробництвах безперервного циклу. Сюди входять очисні споруди для комунальних підприємств та води. Також хімічні та нафтохімічні фабрики, заводи із виготовлення паперу, електростанції та ін.
  • Харчовій. Це безштокові циліндри, з’єднувачі та шланги. Також представлений великий вибір пристроїв для автоматизації процесу упаковки продуктів. Виробник пропонує і приводи (лінійні та поворотні), блоки, що розділяють деталі.

Усі пневматичні деталі високої якості, вони значно спрощують процеси організації виробництва у різних сферах. Серед новинок варто виділити сервопневматичні системи. Вони застосовуються у разі необхідності достигнути невеликих габаритів при навантаженнях понад 10 кг. Переважно це пакувальні лінії, дозатори, обладнання для переміщення матеріалів та заготовок.

Чому варто звернутися до компанії Prominstal?

Компанія Prominstal працює з 2001 року, впроваджуючи нове технологічне обладнання для багатьох підприємств. Окрім цього, фірма є офіційним представником німецького бренду Festo та гарантує доступні ціни на широкий асортимент товарів.

Окрім цього, компанія пропонує варіанти деталей інших виробників, зокрема від підприємств Данії, Італії, Німеччини та Англії. Усі товари мають відмінну якість та хороші експлуатаційні характеристики.

Багато типів обладнання підбираються та розробляються інженерами «Промінсталі», для цього спочатку готується відповідний проект, потім надається консультація і зрештою – технічне спорядження вводиться в експлуатацію. Із усіх запитань зможуть проконсультувати менеджери фірми.

Схожі статті