Делегація РФ на Євробаченні несла прапори “ЛНР” і “ДНР”
Політика 7 Травня 2018 9:20Марина Сейлор

Делегація РФ на Євробаченні несла прапори “ЛНР” і “ДНР”

Російська делегація перед відкриттям пісенного конкурсу Євробачення-2018 6 травня в Португалії провела акцію "Безсмертний полк", пронісши вулицями Лісабона комуністичну символіку і прапори "ЛНР" і "ДНР".

Про це Громадському повідомив глава Союзу українців у Португалії Павло Садоха, який особисто бачив захід. За його словами, очолила ходу - представниця Росії на конкурсі - Юлія Самойлова.

"Поруч з прапорами РФ були і прапори терористичних угруповань "ДНР" і "ЛНР". Серед учасників акції були португальські органзаціі лівого спрямування", - уточнив Садоха. Також російські активісти, крім портретів "родичів" загиблих у війні, несли прапори України, Білорусі та Грузії.

Нагадаємо, в минулому році Юлія Самойлова не брала участі в «Євробаченні-2017» через заборону на в'їзд в Україну. В цьому ж році російська виконавиця знову відібрана від Росії на "Євробачення" в Португалії. Як виявилося, під час виступу вона буде підніматися на горі, на яку будуть йти світлові проекції. Відзначається, що багатьох здивувало таке рішення: в цьому випадку не буде видно коляски.

Джерело: http://asn.in.ua/ua/news/news/162587-delegacija-rf-na-evrovidenii-nesla-flagi-ldnr.html
Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ