Делегація Збройних Сил Великої Британії відвідала район проведення ООС
Війна 8 Березня 2021 3:11Марина Сейлор

Делегація Збройних Сил Великої Британії відвідала район проведення ООС

До району проведення операції Об’єднаних сил відбувся візит делегації Збройних Сил Великої Британії. В ході візиту представники іноземної делегації ознайомилась з безпековою ситуацією на Сході України, а також оцінили ефективність підготовки особового складу Збройних Сил України в рамках операції «ORBITAL». Про це інформує прес-центр ООС.

Заступник Командувача ООС генерал-майор Едуард Москальов та представники Об’єднаного центру ЦВС ознайомили делегацію Збройних Сил Великої Британії з безпековою ситуацією на Сході.

Повідомляється, що іноземні представники відвідали Об’єднаний центр цивільно-військового співробітництва в місті Краматорськ.

Окрім цього делегація ознайомилась з порядком роботи на КПВВ Майорське, після чого британці провели брифінг з представниками ОБСЄ в Краматорську.

Візит завершився зустріччю з представниками Офісу координації гуманітарних питань ООН.

У 2015 році Уряд Великої Британії, за підтримки Палати лордів, прийняв рішення про започаткування тренувальної групи британських інструкторів (операція «ORBITAL) та направлення військового персоналу в Україну для надання допомоги з розвитку оперативних та бойових спроможностей Збройних Сил України.

Починаючи з березня 2015 року, за участю британських інструкторів підготовлено більше 22 500 військовослужбовців Збройних Сил України.

Джерело: https://sprotyv.info/news/delegaciya-zbrojnih-sil-velikoi-britanii-vidvidala-rajon-provedennya-oos

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ