Україна 29 Травня 2017 20:20Руслан Коріков

Депутат і член «Відродження» виявився агентом Кремля

Церковний скандал вивів на чисту воду нового агента Кремля, який не раз намагався дестабілізувати ситуацію в Україні. На цей раз його упіймали за спробою провести російську спецоперацію на території Одеської області.

Новину передає ONPRESS.INFO з посиланням на повідомлення екс-керівника «Правого сектора» Одещини Сергія Стерненка.

Агентом Кремля підозрюють місцевого нардепа з групи «Відродження» Антона Кіссе. Про це заявив Стерненко.

«Мова йде про скандал, який розгорівся навколо виділення земельної ділянки у Білгород-Дністровському під будівництво церкви УПЦ (КП). Будівництво церкви було зірвано через позицію місцевого сепаратиста Василія Кащі, який за національністю є болгарином», - пояснив Стерненко.

Додав, що карта, яку витягнув Кремль, у цій всій історії - вже відома вам тема «притіснєнія болгар», котрої в реальності просто не існує.

«Вже 22 травня аж цілий народний депутат і феодал півдня Одещини Антон Кіссе виступив з прес-конференцією, де заявив, що виявляється, одіозного члена виконкому зачепили не тому, що він сепаратист, а за те, що він - болгарин! І начебто його ще й принижували за національність», - заявив політик.

Обґрунтував свою думку тим, що «цей чистої води фейк тут же підхопили російські ЗМІ, активно роздуваючи тему «фашизма на Украине».

«Яку мету собі ставив Кіссе, роблячи таку гучну промову і стукаючи кулаком, що він буде звертатись ще й до міжнародної спільноти по проблемі, котру він сам і вигадав?», - констатував Стерненко.

Схожі статті