Україна 1 Серпня 2017 11:37Руслан Коріков

Депутат «Радикальної партії» відкрив бізнес в Росії

Українські «Semki» тепер лускатимуть і москалі. Власник торговельної марки «Semki», український депутат «Радикальної партії» Сергій Рибалка, зареєстрував свій бізнес на території Російської Федерації. Чом би й ні?.. Порошенку ж можна!

Новину передає ONPRESS.INFO.

Бізнес депутата зареєстрований у Федеральній службі з інтелектуальної власності в 2006 році. Спочатку бренд реєструвався на офшорну компанію Lagrion Limited, після на офшор - Dianatus Management Limited. Вказується, що ліцензіатом зазначеного бренду в Росії виступає ТОВ «Мега Трейд» з Липецька. Таким чином, продукція даної торгової марки може випускатися на потужностях Липецького снековго заводу.

Нагадаємо, днями лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко висловився щодо надання президентом Порошенко українського громадянства для колишнього губернатора Одещини Михайла Саакашвілі.

«Надання президентом Порошенко українського громадянства  своєму другові Саакашвілі більшість політиків мовчки проковтнуло, тому що у грузинського вбивці був високий рейтинг. Законне позбавлення Саакашвілі нашого громадянства більшість політиків критикують, тому що сподіваються заробити на цьому політичні дивіденди. Бридкі фарисеї, які на одній брехні 26 року рвуться до влади, щоб грабувати Україну і українців! Пристосуванці і фарисеї, мене нудить від вас!», - заявив Ляшко у соцмережі.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ