Політика 1 Листопада 2018 10:50Марина Сейлор

Депутат, який вирішив харчуватися на мінімальну зарплату за тиждень схуд на 2 кіло

Депутат російської Саратовської обласної думи від КПРФ Микола Бондаренко, який вирішив харчуватися протягом місяця на 3,5 тисячі рублів після суперечки про "макарошки" з екс-міністром праці, зайнятості та міграції області Наталією Соколовою, розповів, що за перший тиждень "дієти" схуд більш ніж на два кілограми.

Раніше на YouTube з'явилося відео спору міністра Соколової та депутата Бондаренка в будівлі обласної думи про суму, яка потрібна для життя протягом місяця. Чиновниця висловила думку, що 3,7 тисячі рублів цілком достатньо "для мінімальних фізіологічних потреб", і зазначила, що "макарошки коштують завжди однаково". Соколову правда після цього з ганьбою звільнили.

А депутат все таки вирішив на собі довести, що прожити на ці гроші неможливо. Здається, у нього це виходить.

"Це був не найкращий тиждень в моєму житті. Під кінець тижня - останні два дні - у мене закінчилися всі овочі і курка, залишилися тільки крупи. У силу того, що ціни значно вище, ніж вказано в статистичних даних, купити більше було не можна. Останні два дні були не дуже приємними і залишили негативне враження", - сказав депутат.

Також депутат зізнався, що практично завжди голодний і злий, тому що організм сумує за звичними фруктами, сиром, спеціями, приправами і делікатесами. Бондаренко поскаржився, що втратив працездатність при такій вимушеній дієті.

Джерело: http://asn.in.ua/ua/news/news/182981-reshivshijj-pitatsja-na-minimalnuju-zarplatu-deput.html
Схожі статті