Україна 25 Жовтня 0:42Руслан Коріков

Депутати одноголосно проголосували за підняття зарплати для себе

Народні обранці постановили збільшити зарплату для депутатів. Такою ініціативою не задоволений прем’єр-міністр Володимир Гройсман. З його слів, про підвищення зарплат депутатам ніхто не говорив.

Новину передає ONPRESS.INFO з посиланням на програму «Свобода слова» на ICTV.

«Уряд не встановлює заробітну плату депутатам. Депутати через постанови парламенту самі собі встановлюють зарплати… Я вважаю, що треба було провести достатньо серйозну дискусію, і я переконаний у тому, що зараз абсолютно не на часі таке кардинальне підвищення заробітної плати для народних депутатів України», - сказав Гройсман.

Додав прем’єр і те, що нині варто було б провести дискусію з урядом, всередині депутатських фракцій, що не було зроблено.

Гройсман також підкреслив, що таке рішення мало б ухвалюватися одночасно із внесенням змін до бюджету. За його словами, кошторис на 2017 рік підвищення зарплати депутатам не передбачає.

«Я знаю, що голова парламенту разом із керівниками фракцій зараз думають, як вийти із цієї ситуації», - сказав він.

Як відомо, Верховна Рада майже удвічі збільшила посадові оклади народних депутатів. Відповідна норма міститься в ухваленому Радою проекті постанови №5000-П «Про висновки та пропозиції до проекту Закону України про Державний бюджет України на 2017 рік».

Так, заробітна плата народного депутата становитиме 25 «мінімалок», а саме - 36 тисяч 250 гривень.

Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ