Каталог М136 4 Травня 2020 14:04Марина Сейлор

Дерев’яні стільці від виробника Lori – найкращий гарнітур для сучасної кухні

Кухня – це місце для приємних посиденьок всією родиною, настільних ігор, смачних обідів і вечерь. Тому всі елементи меблювання та декору грають важливу роль для створення потрібної атмосфери домашнього затишку. Вибір та купівля стільців для кухні – надскладна задача. Адже на ринку є безліч варіантів у різних стилях, конфігураціях і матеріалах. Однак вже багато років безумовним трендом є стільці з дерева.

Це універсальний варіант, який впишеться і в класичний, і в сучасний інтер'єр. Крім того, це екологічні, безпечні, довговічні й просто красиві вироби. Якщо вам потрібно купити дерев'яні стільці високої якості, асортимент українського виробника Lori – це саме те, що потрібно. Десятки моделей у різних стилях, декілька варіантів покриття, тверда й м'яка спинка та сидіння на вибір, величезна палітра кольорів для тонування – обирайте модель, яка вам до вподоби, та насолоджуйтесь зручністю та практичністю ідеальної обідньої зони.

Чому варто обрати саме дерев'яні вироби?

Стільці, виготовлені з натурального дуба, мають чимало переваг: вони довговічні, красиві та безпечні.

  • Екологічність. Матеріали з відходів деревного виробництва зазвичай містять шкідливі речовини, наприклад, формальдегід. А ось дерев'яні стільці від виробника з натуральної сировини є абсолютно безпечними для здоров’я. Їх можна сміливо використовувати в приміщеннях, де постійно проживають діти та алергіки.

  • Великий термін експлуатації. Якщо ви придбаєте стільці з дуба, то зможете передати їх у спадок навіть своїм онукам, настільки твердою та міцною є дубова деревина. На таких меблях точно не з'являться сколи, тріщини та потертості.

  • Реставрація. Як відомо, навіть дуже старі меблі з дуба можна відреставрувати. Зазвичай псується лише зовнішнє покриття, натомість каркас лишається незмінним. Стильні предмети ніколи не старіють: після реставрації їх можна буде оновити під актуальний інтер'єр кухні.

Переваги меблів Lori

Компанія Lori вже 23 роки продає вироби, виготовлені з якісної деревини. Фірма закуповує сировину, заготовлену в лісах Полтавської області, що відповідає екологічним та радіологічним нормам. Замовляючи меблі, ви можете не хвилюватися про здоров’я своїх близьких, колег чи гостей. Lori мебель варта уваги, адже виробник довів свою надійність та відповідальність. Ось ключові переваги, які пропонує компанія Лорі.

  1. Повний цикл виробництва. Фірма не співпрацює з підрядниками: Спеціалісти виконують всю роботу своїми силами – починаючи з відбраковування масиву та його висушування і завершуючи обробкою поверхні стільців.

  2. Якісне висушування. Як відомо, меблі з погано висушеної деревини з часом тріскаються та деформуються. Щоб запобігти цьому, майстри українського бренду висушують сировину в італійських автоматизованих камерах. Процес контролюють за допомогою комп’ютерного обладнання. На подальшу обробку відправляються тільки зразки сировини з вологістю 6-8%.

  3. Після висушування матеріал обробляють у приміщенні, де встановлена система «штучний туман» (механізм підтримки оптимальної вологості). Далі заготовки шліфують, аби усунути навіть найменші недоліки, а також фарбують з використанням сучасного японського та італійського обладнання.

Lori надає послуги доставки та монтажу меблів, а це ще один бонус – ви економите свій час і сили. Замовляйте якісні стільці, і вам не доведеться купувати нові ще дуже довго!

Схожі статті