Прес-релізи 4 Лютого 2024 16:18Марина Сейлор

Для чого очищувати стоки на автомийках

Для чого очищувати стоки на автомийках

Для очищення легкових або вантажних транспортних засобів, а також інших категорій, включно з вагонами, обладнанням, необхідні максимально потужні хімічні сполуки, що осідають у стічній воді, можуть нести небезпеку для навколишнього середовища, здоров'я тварин та людей. Окрім того, у процесі змиваються також токсичні компоненти, що знаходяться всередині або на поверхні транспортних засобів. У такому разі необхідно подбати про якісне очищення стічних вод від нафтопродуктів для подальшого виводу їх у каналізаційну систему. Давайте детальніше розберемо, як це відбувається і навіщо на автомийках встановлюється спеціальне обладнання для очищення стічних вод від нафтопродуктів?

Для чого потрібне очищення стоку для автомийок

Системи очищення для мийок відрізняються компактністю та підбираються в індивідуальному порядку. В результаті їхнього використання вдається:

  • повністю нейтралізувати шкідливі токсичні компоненти, що залишаються у стічних водах;
  • зробити саму воду максимально прозорою без сторонніх запахів та інших видів забруднень.

Станції для автомийок прості у використанні та встановленні, не витрачають багато електроенергії та води.

На які об'єкти потрібно встановлювати спеціальні очисні системи

Коли мова заходить про очищення стічних вод від нафтопродуктів, а також інших хімічних речовин, що використовуються для миття транспортних засобів, ми говоримо не лише про легкові автомобілі та стаціонарні невеликі автомийки, що можна знайти у місті в великій кількості. Такі потужні очисні системи також потрібні для:

  • очищення стоків від миття рухомого складу залізничного транспорту та метрополітену;
  • очищення води, що забруднилася після миття будівельної сільськогосподарської техніки;
  • очищення стоків після миття вантажних автомобілів, габаритних агрегатів тощо.

Під кожну таку потребу підбирається особливе обладнання, що відрізнятиметься потрібною потужністю, функціоналом тощо.

Головне правильно підібрати метод очищення стічних вод, враховуючи особливості конкретної автомийки. На https://ete.net.ua/%D0%B4%D0%BB%D1%8F-%D0%B0%D0%B2%D1%82%D0%BE%D0%BC%D0%B8%D0%B9%D0%BE%D0%BA/ можна не лише ознайомитися з усіма підходами, але й проконсультуватися із фахівцями, які допоможуть обрати та встановити якісне сучасне та сертифіковане обладнання, що забезпечує стовідсоткове очищення стічних вод, у тому числі від шкідливих нафтопродуктів.

Схожі статті