Для України більш небезпечні офіційні вибори на Донбасі, ніж організовані бойовиками, — Білецький

Переглядів: 129
Lifestyle

 

У разі проведення легальних виборів бойовики стануть офіційною владою на Донбасі, заявив нардеп

184862

Для України більш небезпечні офіційні вибори на підконтрольній бойовикам території Донбасу, ніж вибори, організовані самими бойовиками. Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив народний депутат Андрій Білецький.«Для нас найстрашніший варіант – коли під егідою ОБСЄ, Євросоюзу, ООН там (на підконтрольних бойовикам територіях Донбасу, — ред.) будуть проведені вибори за нібито зміненим українським законодавством. Вибори будуть проведені і визнані українськими, вони (бойовики, — ред.) стануть офіційною українською владою на тих територіях. При тому, що не йдеться ні про роззброєння, ні про відновлення контролю над кордоном. І ми отримаємо абсолютно офіційну владу, яку і Захід сприймає як офіційну владу. І тоді, коли конфлікт міг би бути дозволений силовим шляхом, нам це згадають. Нам скажуть, що «ви воюєте зі своєю офіційною владою». Тому нам більш небезпечні не ті вибори, які вони проведуть самі, а ті, які вони проведуть за мінськими угодами», — сказав він.

Нагадаємо, представник України в політичній підгрупі Роман Безсмертний повідомив, що Росія і бойовики «ЛНР»/»ДНР» на засіданні політичної підгрупи висунули ультиматум про вибори 18 жовтня і 1 листопада і за своїми правилами.

Київ не визнає проведення виборів на окупованій бойовиками території. Вибори по всій Україні, за винятком окупованих Росією Криму і бойовиками деяких районів Донецької та Луганської областей, відбудуться 25 жовтня.

Президент України Петро Порошенко закликав розширити санкції проти РФ у зв’язку з рішенням провести псевдовибори на Донбасі. Глава держави зазначив, що рішення лідерів так званих «ДНР» і «ЛНР» про проведення фейкових виборів 18 жовтня і 1 листопада становить величезну загрозу мінським домовленостями. А ось у Росії вважають, що проведення таких виборів мінському процесу не перешкода.

 

Джерело: http://ua.112.ua

Комментировать

Оставьте первый комментарий!

Войти с помощью: 
  Subscribe  
Notify of