Політика 19 Лютого 2021 8:55Марина Сейлор

Добкін – Антону Геращенку: Я особисто простежу, щоб вас посадили далеко. Відео

28 грудня народний депутат України від Опозиційного блоку Михайло Добкін і народний депутат від “Народного фронту”, член колегії МВС Антон Геращенко посперечалися в ефірі “112 Україна”.

Добкін порадив співрозмовникові не налаштовувати проти себе адвокатів, оскільки вони йому “дуже скоро знадобляться”. Він також звернувся до Геращенка, щоб той попросив генпрокурора Юрія Луценка швидше передати справу стосовно нього до суду. Член колегії МВС назвав прохання абсурдним, бо не є співробітником ГПУ.

“А ви що, є співробітником МВС? Але водночас ви коментуєте будь-яку резонансну подію від імені МВС у нашій країні разом зі своїм другом-близнюком Шкіряком (радником глави МВС Зоряном Шкіряком. – “ГОРДОН”) і даєте вказівки співробітникам поліції. Ви, до речі, за це будете відповідати. Я особисто простежу за рік, щоб вас за це посадили далеко”, – заявив Добкін.

Геращенко відповів, що шкодує, що не є генпрокурором, бо не може через це посадити Добкіна.

Останнього обвинувачують у змові з метою заволодіння 78 га землі в Харкові вартістю понад 220 млн грн. У прокуратурі вважають, що у 2008 році, перебуваючи на посаді голови Харківської міської ради, Добкін сприяв незаконному відчуженню земель в інтересах житлово-будівельних кооперативів “Авантаж” і “Житлобуд-1”. Харківське видання “Объектив” писало, що “Авантажу” виділили 12 майданчиків, “Житлобуду-1” – 24, на багатьох із них уже побудували житлові багатоповерхові будинки.

13 липня Верховна Рада України дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт Добкіна.

Загрузка...

18 липня Печерський райсуд Києва обрав Добкіну запобіжний захід у вигляді арешту на два місяці з правом вийти під заставу в розмірі 50 млн грн.

Нардеп від Опозиційного блоку Вадим Новинський і співголова партії Борис Колесніков унесли за Добкіна заставу в розмірі 50 млн грн. Новинський уніс 30 млн грн, а Колесніков – 20 млн грн.


Джерело: https://matrix.co.ua/editor2/6288/

Схожі статті