Війна 5 Липня 2020 7:30Марина Сейлор

Допомога населенню на Донбасі: за тиждень ЗСУ провели заходи у 88 містах та селах. ФОТО

Представники груп цивільно-військового співробітництва зі складу Об’єднаних сил продовжують активно надавати необхідну підтримку цивільному населенню. Військовослужбовці постійно беруть участь у надані гуманітарної допомоги, відновленні інфраструктури та інженерних мереж. Цього тижня такі заходи проводилися у 88 населених пунктах Донецької та Луганської областей.

В Луганському офіцери групи скоординували і допомогли у відновленні покрівель житлових приватних будинків, які знаходяться в населених пунктах в зоні ведення бойових дій, і здійснюється підрозділом ДСНС. В Бердянському військові організували та скоординували ремонтні роботи асфальтованої дороги місцевого значення. Також, офіцери групи ЦВС долучалися до проведенням аварійно-відновлювальних робіт мережі енергопостачання і водопостачання в Маріуполі.

Окрім цього, представниками ЦВС скоординовано переміщення 240 гуманітарних місій від 22 міжнародних організацій і благодійних фондів. А також розповсюджено понад 27 тисяч примірників інформаційно-агітаційних матеріалів щодо профілактики інфікування та поширення COVID-19.

Джерело: https://sprotyv.info/photo/dopomoga-naselennju-na-donbasi-za-tizhden-zsu-proveli-zahodi-u-88-mistah-ta-selah-foto

Схожі статті