Дружина знаменитого українського музиканта уникла покарання за вбивство своїх дітей
Політика 17 Липня 2018 10:30Марина Сейлор

Дружина знаменитого українського музиканта уникла покарання за вбивство своїх дітей

Дружина українського піаніста Вадима Холоденка Софія Циганкова, яка жорстоко розправилася з власними дітьми, була визнана американським судом невинною.

Трагедія розігралася в американському штаті Техас. Жінка задушила подушкою своїх дівчаток - п'ятирічну Ніку і однорічну Мікаелу. Перед цим вона прийняла велику дозу психотропних речовин.

Трупи маляток знайшов піаніст. При цьому його дружина була поранена - Софія стікала кров'ю, а на її тілі були помітні ножові поранення. Холоденко викликав поліцію.

Правоохоронці відразу запідозрили у вбивстві Циганкову, але та вела себе вкрай підозріло і навіть не усвідомлювала, що дівчатка мертві. "Я зробила щось погане своїм дітям?" - повторювала Софія по дорозі в лікарню.

Слідчі встановили, що дітей дійсно вбила Циганкова. Після зради чоловіка вона впала в глибоку депресію і приймала сильнодіючі засоби. Під дією таблеток Софія скоїла злочин, а потім спробувала накласти на себе руки. Проблеми з психікою почали проявлятися у Софії ще в 18 років. Ситуація загострилася після розставання з чоловіком, який зрадив Циганковій з подругою сім'ї. А потім просто пішов до неї з сім'ї.

Циганкова занурилася в глибоку депресію, страждала приступом тривоги, мала слухові і зорові галюцинації. Вона намагалася якось накласти на себе руки, кинувшись під машину на жвавій вулиці.

Хвора жінка вважала, що чоловік контролює її через свій мобільний телефон і змушує її робити все. Вважаючи, що і її душа, і її дочки були вкрадені дияволом, вона пізніше повідомила лікарям, що вважала за необхідне вбити їх і себе.

Вбиваючи своїх дітей, вона вважала, що рятує їх душі, так як вони не будуть жити в будинку, що знаходиться під впливом диявола. Суддя визнав 34-річну Циганкову невинною у вбивстві дітей, так як вона була неосудна. Дружину піаніста помістили в психіатричну лікарню.

Вадим Холоденко народився в Києві, а в США з сім'єю переїхав в 2013 році, вигравши конкурс імені Вана Кліберна. З Циганковою він створив сім'ю в 2010 році, проте через п'ять років подружжя подало на розлучення.

Джерело: http://asn.in.ua/ua/news/news/171699-zhena-znamenitogo-ukrainskogo-muzykanta-izbezhala.html
Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ