В мережі 17 Вересня 2021 16:18Марина Сейлор

Дружина думала, що чоловік з донькою готують вечерю, зайшла на кухню і остовпіла…

Це відео викликало великий переполох на Facebook

Ці рухи викликали велике здивування користувачів мережі, і ролик швидко став вірусним. Історія стала однією з найбільш обговорюваних за останні дні.

Все почалося з того, що один чоловік пообіцяв своїй дружині, що приготує сніданок і взяв дочку в помічниці. Розчулена мати погодилася, але їх довго не було і вона вирішила піти на кухню. Те, що вона побачила, її вразило.

Жінка припускала, що її чоловік смажить тости і наливає в стакани апельсиновий сік, але він затримувався довше, ніж зазвичай. Нічого не підозрюючи, жінка пішла на кухню, щоб допомогти йому з приготуванням сніданку, але коли вона підійшла до кухні, звідти стала доноситися музика.

Що там відбувається?

Жінка встала на вході в кухню і почула сміх. А потім вона витягла телефон і зняла це відео.

Загрузка...

Інтернет – спільнота зворушив граціозні рухи батька, який одночасно готував сніданок, і розважав маленьку “помічницю”, яка не відпускала свого тата, обіймаючи й цілуючи його.

Цей чоловік танцював з маленькою дівчинкою, одночасно готуючи сніданок. Це зайвий раз доводить, що любить свою сім’ю людина завжди знайде час, щоб подарувати тепло своїм близьким.

Джерело: https://matrix.co.ua/administrator/127514/

Схожі статті