Політика 23 Квітня 2020 22:10Марина Сейлор

Двох депутатів підозрюють у держзраді: у прокуратурі повідомили подробиці

Прокуратура автономії спільно з ГУСБУ в АР Крим за результатами проведеного спеціального досудового розслідування скерувала до суду обвинувальні акти стосовно двох депутатів Севастопольської міської ради VI скликання – їх підозрюють у держзраді, повідомили у відомстві.

Слідством встановлено, що у 2014 році депутати Севастопольської міської ради VI скликання, прийняли ряд незаконних постанов, підтримавши протиправні рішення Верховної Ради АР Крим про проведення загальнокримського референдуму, яким в свою чергу РФ намагалась легітимізувати окупацію території АР Крим і міста Севастополя, а також їх незаконне входження до складу Російської Федерації на правах суб’єкта федерації.

Своїми діями обвинувачені завдали шкоду суверенітету, територіальній цілісності, недоторканості України, допомогли Російській Федерації окупувати півострів.

У зв’язку з тим, що обвинувачені переховуються від органів досудового розслідування та суду на тимчасово окупованій території півострову, обвинувальні акти направлені до суду в порядку спеціального досудового розслідування (in absentia). Вказаним громадянам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від дванадцяти до п’ятнадцяти років.

Джерело: https://sprotyv.info/news/dvoh-deputativ-pidozrjujut-u-derzhzradi-u-prokuraturi-povidomili-podrobici

Схожі статті