Каталог М160 13 Березня 2023 10:30Марина Сейлор

Двоциліндровий Honda XRV

Оскільки мотоцикли Honda відомі своєю надійністю та відмінною якістю, Africa Twin зробив свій внесок в репутацію мотоциклів Honda.

Двоциліндровий Honda XRV

Вперше представлений публіці, RD03 мав 650-кубовий двигун Transalpa потужністю 50 кінських сил і надзвичайно стабільне шасі. Він встановив новий стандарт для світу ендуро, бувши мотоциклом, який міг швидко пересуватися як по дорозі, так і по бездоріжжю, незважаючи на свою вагу близько 220 кілограмів.

Для мандрівника-ендуро 50 кінських сил було недостатньо. Тож у 1990 році мотоцикл вийшов на ринок з новим двигуном об'ємом 750 куб. см і потужністю на 9 кінських сил більше, ніж раніше. Вага нового мотоцикла зросла до 238 кг, але він був набагато динамічнішим за свого попередника. Подальші зміни були заплановані на 199 рік

До Africa Twin додали абсолютно нову раму з обтічниками та багато інших деталей, а також повністю нову систему запалювання і нові карбюратори.

Коробки повітряних фільтрів були перенесені вперед і перед заднім колесом, щоб вони були ближче до паливного бака. Ці зміни збільшили потужність двигуна на 2 кінські сили. Висота сидіння RD07 була збільшена з 880 мм до 865 мм. Завдяки новій рамі, нижчому центру тяжіння та легшому глушнику вихлопної системи, Africa тепер важить до 230 кілограмів разом з рідинами.

Крім того, паливний бак також зменшився до 23 літрів. Надалі всі модифікації XRV 750 будуть розглядатися як косметичні. На жаль, Honda з 1996 року економить на амортизаторі з регульованим демпфуванням стиснення і пневматичній вилці, тому всі модифікації XRV 750 будуть вважатися косметичними.

Незважаючи на те, що Honda Varadero з'явився в 1999 році як конкурент у власній стайні, зміни з 2000 року також були майже непомітними. Незважаючи на те, що ці зміни не були помітні до 2000 року, зміни були майже непомітними. Очікувалося, що в найближчі кілька тижнів Африканський Близнюк постане перед світом у зовсім іншому вигляді.

На жаль, сезон 2003 року став останнім у житті цього культового мотоцикла. Це мало стати найбільшим розчаруванням для шанувальників цієї машини, які не знали, як довго триватиме їхній відчай.

Africa Twin був однією з найбільш продаваних моделей Honda, коли його імпортував імпортер Honda, компанія "Мотополь", на початку 1990-х років. До 2003 року виробництво XRV 750 закінчилося, і було продано приблизно 150 екземплярів. Багато африканців в той час також імпортували їх приватно. В обох напрямках продажів переважну більшість складають моделі з двигунами RD05, RD06 і RD07, які були багато в чому модифіковані в 1993 році.

Більше інформації можно отримати на сайті https://honda.ua/motorcycles/africa-twin-2020/.

Схожі статті