Директор Інституту серця : Люди одягніть ці чортові маски! Ми кожен день ховаємо без пaнaхиди в плactиkoвих пaкетах
Здоров`я 19 Листопада 2020 8:27Марина Сейлор

Директор Інституту серця : Люди одягніть ці чортові маски! Ми кожен день ховаємо без пaнaхиди в плactиkoвих пaкетах

Директор Інституту серця Борис Тодуров закликав українців поставитися серйозно до загрози захворювання на коронавірусну інфекцію і нагадав, що на сьогодні госпіталізація пацієнтів із COVID-19 уже становить серйозну проблему.

На COVID-19 в Україні хворіють усі – не тільки люди похилого віку, не тільки діабетики. Про це в ефірі телеканала “Наш” 17 листопада заявив директор Інституту серця Борис Тодуров.

“У нас на сьогодні дуже багато молодих пацієнтів, які перебувають у критичному стані. Серед цих молодих пацієнтів кілька вже померло навіть у стінах нашої високоспеціалізованої клініки, де є суперреанімація і суперфахівці. Не наражайте, будь ласка, себе на додатковий ризик, надіньте ці бісові маски і носіть їх, не знімаючи, якщо ви виходите на вулицю.

Мийте руки, не ходіть ні в які громадські місця – ви наражаєте себе сьогодні на смертельний ризик. Якщо ви захворієте і у вас будуть ускладнення, вас нема куди сьогодні покласти!” – підкреслив лікар.

Він зазначив, що на сьогодні в Україні людей ховають без панахиди й без відспівування, “у пластикових пакетах”.

Тодуров звернувся до жителів України із закликом не контактувати і не підходити близько до людей, які перебувають без маски.

“Не знімайте маски у громадському місці, особливо у транспорті. Якщо є можливість уникнути метро і транспорту, де багато людей, не ходіть туди”, – додав медик.

Джерело: https://matrix.co.ua/administrator/150986/

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ