Каталог М113 16 Квітня 2019 9:33slovotkach

Ефективний вогнебіозахист деревини засобом Неомид 450-1

neomid 450-1Дерево завжди вважалося одним з найкращих будівельних і оздоблювальних матеріалів. Характеризуючись легкістю обробки і використання, воно також відрізняється чудовими декоративними і естетичними властивостями. З огляду на всі позитивні сторони, деревина має і деякі слабкості.

Структура в достатній мірі схильна до шкідливого впливу древоруйнівних комах і грибкових мікроорганізмів. А самим критичним моментом є легка вогнезаймистість. Для запобігання і виключення всіх можливих ризиків потрібний надійний вогнебіозахист деревини. Найпоширенішим і практичним методом є обробка спеціальними хімічними складами.

Властивості і особливості

Вивчивши список рекомендованих засобів, варто приділити увагу препарату Neomid 450-1, популярної торгової марки. До складу розчину входять активні вогнезахисні компоненти і антисептики. Препарат буває двох видів - кольоровий (який тонує поверхню червоним кольором для контролю обробки) і безбарвний.

Головними перевагами є:

 • Не токсичність, екологічність і абсолютна нешкідливість для людини і тварин;
 • високий рівень вогнезахисту, термін дії якого становить 7 років;
 • високий рівень біозахисту, термін дії якого становить 10 років;
 • ефект захисту від вогню досягається завдяки компонентам, що створюють на поверхні покриття, яке не дозволяє досягти температури горіння.

Призначення і застосування

Засіб Неомид 450-1 є комплексним і діє як антипірен і антисептик для дерева. Об'єктами для застосування можуть бути внутрішні та зовнішні дерев'яні конструкції, предмети і вироби - балки, бруси, перекриття, стіни, дверні та віконні комплекти. Дія складу направлена на:

 • забезпечення вогнезахисту 1-го ступеня, роблячи матеріал важкозаймистим;
 • знищення древоруйнівних комах і їх личинок;
 • знищення грибка, гнилі і цвілі.

Правила використання

В першу чергу необхідно чітко слідувати всім пунктам інструкції і подбати про захист відкритих ділянок шкіри, очей і дихальних шляхів. Для цього знадобиться спецодяг, рукавички, окуляри, марлева пов'язка або респіратор. Максимальний ефект від обробки досягається при дотриманні наступних технологічних етапів:

 1. Поверхня повинна бути ретельно підготовлена ​​- очищена від пилу, бруду, смоли, інших попередніх покриттів.
 2. Температура навколишнього середовища і робочої поверхні повинна знаходитися в межах +5°C.
 3. Для прискорення поглинання, перемішаний розчин нагрівається до 60°C і рівномірно наноситься за допомогою пензля, валика або пульверизатора в 2-4 шари без проміжного просушування. Також можлива обробка за допомогою занурення в розчин.
 4. Повне висихання відбувається через 2 доби при комфортній температурі +16 - +20°C і вологості повітря 60%. У цей час необхідно захистити поверхню від попадання вологи.

Наносити фінішне покриття ЛФМ рекомендується через 2 тижні. При наявності необроблених ділянок необхідно повторно провести процедуру обробки.

Схожі статті