Політика 13 Квітня 2018 20:13Марина Сейлор

Експерт пояснила, як Україна може використати конфлікт РФ і США в Сирії

Зіткнення США і РФ в Сирії дозволять Україні повернути під свій контроль окуповану територію Донбасу. Таку думку висловила політичний експерт Яніна Соколовська на прес-конференції в Києві, передав кореспондент АСН.

"Нам потрібно, щоб в ситуації, коли Росія захоплена боротьбою з Америкою на полях Сирії, ми домоглися того, що потрібно нам - вирішення долі окремих територій Донбасу, домоглися введення миротворців, припинення стрільби, місцевих виборів там, обрання влади, домоглися, щоб прибрали звідти вовкулаків, які там правлять і у яких там кров на руках", - зазначила експерт.

За її словами, Україна не так важлива в інтересах РФ, оскільки Крим вона "закріпила" за собою назавжди як свою територію і переговорів по ньому не веде, а щодо Донбасу Москва тільки й чекає зручного моменту, щоб позбутися його без іміджевих втрат. При цьому вона додала, що спроби Заходу "поламати" Росію санкціями або погрозами насправді тільки зміцнюють рейтинг президента Путіна, який росте на війні.

Правильна тактика у відносинах з РФ, на думку Я. Соколовської, повинна полягати у втягуванні Кремля в процес торгів, оскільки він торгуватися не вміє - вміє лише воювати і нарощувати військову міць. Нагадаємо, президент США Дональд Трамп відповів на численну критику, яка почала звучати після того, як минули дві доби, після яких він погрожував почати обстрілювати Сирію "розумними ракетами".

Лідер США в новому повідомленні в Twitter написав, що не називав конкретної дати обстрілів. Також він дорікнув світу у відсутності подяки за порятунок від "Ісламської Держави".

Джерело: http://asn.in.ua/ua/news/news/159199-ehkspert-pojasnila-kak-ukraina-mozhet-ispolzovat-k.html
Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ