Політика 22 Вересня 2017 9:02Марина Сейлор

Експерт: у російських ЗМІ сьогодні істерика

Як повідомляє політичний аналітик Олеся Яхно-Белковська, події останніх днів призвели до настільки гучної істерики у російських ЗМІ, яку вже давно не доводилось спостерігати, – про це інформує новинний ресурс replyua.net з посиланням на допис оглядача в соціальній мережі.

Яхно-Белковська зауважує, що російські «журналісти» нервують, бо не знають яким чином пояснити глядачам два гучних провали, які стались за кілька останніх днів. Справа в тому, що Кремль не зміг нав’язати Заходу свою повістку та свої «гібридні ініціативи».

По-перше, Кремлю не вдалось нікого переконати в тому, що моніторингова місія ОБСЄ на Донбасі потребує миротворчого контингенту для її охорони.

По-друге, не вдалось змістити акценти у пропозиції України по миротворцях. Звісно, у Кремлі намагались показати, що українська ініціатива свіжа, буцімто тільки-но подана на фоні російської (насправді Київ висунув пропозиції щодо миротворців ще у 2015 році), а тому підлягає коригуванню.

Але цього теж не вдалось досягти – врешті-решт Трамп погодився на український варіант місії, за якого остання розміщується не тільки на лінії розмежування, а і на українсько-російському кордоні. Звісно, Кремль знову програв, але він і не міг виграти – вся війна проти України це помилка, – зауважує політолог.

Джерело: http://feedproxy.google.com/~r/varota-rss/~3/ymrJThMVYCM/

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ