Прес-релізи 29 Листопада 2022 9:55Марина Сейлор

Електронний гаманець – важливий інструмент для здійснення фінансових операцій з криптовалютою

Останні роки все більше людей цікавляться криптовалютою. Ця тема постійно обговорюється в медіа, а експерти навіть припускають повну заміну звичайних грошей на електронні у майбутньому. Поки що робити висновки рано, а от інформація про те, де зберігати та як здійснювати фінансові операції на ринку криптовалюти - досить актуальна.

Велика кількість сучасних платіжних систем активно працюють з криптовалютою. Для того, щоб проводити операції з будь-якою криптовалютою необхідно мати спеціальний електронний гаманець. З його допомогою можна відправляти та отримувати криптовалюту на свій рахунок, здійснювати її продаж та купівлю, а також майнити. Серед широкого асортименту існує велика кількість різних видів цифрових гаманців. Одним з них є криптогаманець бренду JP. Morgan Wallet https://cryptonovunu.com/ від банку JPMorgan Chase, зареєстрований Американським патентним бюро 15 листопада.

Загалом, існує п'ять основних видів цифрових гаманців:

  • електронний;
  • апаратний;
  • електронний гаманець на паперовому носії;
  • програми для встановлення на комп'ютер;
  • мобільні додатки.

Криптогаманець JP. Morgan Wallet належить до електронного виду гаманців. Для створення електронного криптовалютного гаманця нема потреби встановлювати сторонню програму на комп'ютер. Реєстрацію та активізацію можна здійснити онлайн на одній із фінансових платформ: обміннику, біржі чи інших спеціалізованих сайтах. Все це займе не більше десяти хвилин.

До основних функцій електронного гаманця для криптовалюти JP. Morgan Wallet можна віднести:

  • трансфер та обмін цифрової валюти;
  • оплата криптовалютою;
  • здійснення міжнародних платежів;
  • проведення різних фінансових операцій з цифровою валютою;
  • можливість відстежування рахунків при здійсненні онлайн платежів.

Крім того, є додаткова функція здійснення оплати коштом кредитних та дебетових карток з доступом у режимі онлайн для різних фінансових операцій. У зручному меню можна обрати бажану мову.

Підсумовуючи, можна сказати, що електронний гаманець є прекрасною альтернативою звичним способам оплати, таким як готівка та банківські картки. Вони володіють усіма необхідними функціями для зручної та безпечної оплати товарів та послуг онлайн та у магазинах, при цьому зберігаючи усю необхідну платіжну інформацію. Криптовалютні гаманці - це цифрові застосунки для зберігання важливих даних, кодів для захищеного доступу до ваших криптовалютних збережень та здійснення з ними безпечних фінансових операцій.

Спеціалісти JPMorgan здійснюють регулярний аналіз криптовалютного ринку, надаючи прогнози щодо курсу топових монет.

Схожі статті