Війна 24 Липня 2020 22:13Марина Сейлор

Емісари Зеленського в тристоронньої контактній групі, радісно залишили українську армію без першого ангела.

Відтепер розвідка під забороною. Слуги Кремля засліпили українські батальйони і бригади!

Коли підрозділ виходить на бойові позиції, то у нього є три ангела-охоронця.

Перший ... Безбашена розвідка, яка якщо потрібно, то залізе туди, куди вовки бояться срати ходити. Розвідка, це очі підрозділу. Будь-якого батальйону і будь-якої бригади.

Другий ... Пряморука артилерія. Щоб затикала пащу російським окупантам з другого залпу. А краще звичайно з першого. Мінометна або гаубична батареї (краще якщо все відразу) працюють як годинник. Артилерія, це твій караючий меч. Одна незграбна дія російських окупантів і вуаля, конструктор «Мамці в Тулу під берізку», відправився запоребрік. А твої пацани живі. Це важливо. Дуже.

І третій ... Завжди працює зв'язок. У будь-яку погоду і при будь-яких умовах. Зв'язок, це нерв підрозділу. Десятки ниточок з'єднують ВОПи, РОПи, КСП і ТПУ.

Якщо батальйон втратив одного ангела, чекай біди. Не дай Бог (несамовито хрестишся) позбудеться двох. Якщо залишився без трьох, молися!

Вчора емісари Зеленського в тристоронньої контактній групі, радісно залишили українську армію без першого ангела. Відтепер розвідка під забороною. Слуги Кремля засліпили українські батальйони і бригади!

Зеленський! ЗА ЩО???

P.S. Фото зі сторінки 93 омбр «Холодний Яр».

Джерело: https://www.facebook.com/alex.petrov.3975
Схожі статті