Політика 25 Квітня 2018 8:38Марина Сейлор

Фашик Донецкий: Дон-жуан де мурманск. Комедія

Пам’ятаєте, як часто наші предки казали дівчатам у піснях та легендах - не треба ту гидоту чіпляти!- ? Ну тобто шоб не мали дівчата кохання до напівсвиней та ніяких почуттів - до москалів. Бо москаль шо зробить? Праааавильно- поматросіт і бросіт.

Життя вчить нас тому,що нічого не вчить: бо інакше як можна пояснити ті ж самі помилки дівчат у 21 сторіччі? Таких історій тисячі насправді, як та про яку я коротко розповім. Різниця лиш в тому, шо якщо прикліпатися до слів, то ,на даний момент, під поняттям -москаль-, ми всі розуміємо пришелепкуватого окупанта із сраки всесвіту, а не тих Українців, які служили царській росії.

Історія кохання жаби до гадюки починається просто: у соцмережі вк, жаба побачила кохання всього свого життя- кізяка військ міжгалактичних, винищувача марсіан за допомогою цегломету космічного- бравого воєна линири.

Роман розвивався бурхливо- через пару місяців шаленого листування в тирнеті, пішли побачення, а потім вирішило двуноге дрантя одружитися. Честно, я не в курсі,де на території сучасної України дозволені шлюби між тваринами, проте батьки-ватани дівчини були не проти союзу з потомком мурманських бобрів: папьорло ж дєвачкє, зятьок не абихто, а ваєнний, уваєаємий чєлавєк і всьо такоє.

Все відбувалося дуже швидко: отримавши добро від батьків нареченої, майбутні гадята, вирішили спочатку випробувати почуття на міцність- пожити трохи разом. У батьків нареченої в хаті . Зятьок приїхав не пустим до майбутніх родичів - взяв з собою 100 баксів, кинув на стіл майбутнім тестю та тещі і сказав, шо всьо будєт харашо - .

Більше майбутній зятьок грошей не дав ні копійки і прожив у дружини майбутньої в хаті з батьками 4 місяці. Звільнився він з лав нечистих сил недоросії та шукав роботу в Донецьку. Роботи так і не знайшов, грошей не заробляв, але був через день в дупу п’яний - лєчіл душу па русскі так сказать.

Коротше кажучи, житуха у зятька була люкс- жерти є шо, хата є і платити за неї не треба, на 150 грам бурячанки завжди було в кишені, майбутні родичі вірили в рускага мальчіка, майбутня наречена кохала до нестями, воювати не треба,на роботу ходити не треба . На цій хвиля везіння москалик зробив дівчині ляльку- дівчина завагітніла. Мальчік сам всєго дабілся ,так би мовити.

Але прийшли темні часи: майбутнім родичам обрізали хунтівські пенсії, на столі все рідше з’являлося м’ясо. Рюцкій мальчік вирішив розрулити фінансові негаразди сам: сказав шо паєдєт в мурманск на заработкі на пару мєсяцев ,шоб в сємьє бил дастаток.

Ліричний відступ. Хтось коли-небудь чув про кацапів-заробітчан? Я особисто ні . Може хтось чув про кацапські діаспори, крім мафії або упижжених ломом по головах пенсіонерів,які в США любят расєю і мастурбують на сталіна? Ліричний відступ завершено.

І поїхав руцкій мальчік зарбобляти в мурманскє свій перший мільярд. [чесно, якщо промовити вголос - я поїхав на заробітки в мурманск-,звучить тотожно виразу - візу в воркуту отримати складніше, ніж у Великобританію] . Але пацан рюцкагаварясчій таки поїхав рубати бабло.

Три тижні від бувшого кізяка війська донского ні слуху, ні духу. Майбутні родичі запереживали: чи не вкрали співробітники сбУ часом зятька і не відправили у рабство в Житомир? Майбутня наречена теж вирішила, шо за три тижні можна було в мурманск дійти пішки, тому почала обдзвонювати та писати майбутньому батьку її дитини.

Патріотка недоросії писало мурманському заробітчанину у вк, в ватсап, у вайбер,на електронну пошту, але ніхто не відповідав. Але одного разу додзвонилася мавпочка на скайп мурманському олігарху. Проте його мурманскоє вєлічєство трубку не підняло.

Трубку під часу дзвінку по скайпу підняла свиноматка, яка важила явно більше центнера: бо як інакше можна пояснити те, шо лопатоприймач особи жіночого роду був розміром на весь екран монітору комп’ютера? І промовило то, чия морда не влізалась у екран на чістам русскам язикє:

- кто ти блд такоє ? Пачіму ти сюда званІш?

Патріотка нєдоросії трошки здивувалася тому,шо якесь одоробло не влізається пикою в екран монітору, проте вирішила шо то майбутня свекруха з нею говорить. Тому с ходу почала тараторити про любофь к расіє, шаленому коханню до герцога мурманського та про то, шо скоро зовсім на світ з’явиться наваросік.

Проте ... Мурманське чудовисько, яке слухало тираду навароскай красавіци, змінилося на морді ліца. Очі налилилися кров’ю, саме чудовисько почало сопіти та явно хотіло зжерти неочікувану співрозмовницю. І сказало страховисько мурманське навароскє:

- ах ти ж патаскуха ! А ти- шмара. Да как ти смєєшь на маєго мужа нагаварівать! Мой муж ваівал і вернулся домой гєроєм. А ти- шалава, нє мог мой муж того шо ти гаваріш сдєлать,он только мєня любіт.

Після розмови двух ватних кур виявилося,шо мілорд мурманський поїхав на війну в 14 році, асвабаждал Луганск і нещодавно тільки повернувся в мєдалях дамой к женє. Також двуногий гіпопотам заборонив дзвонити мурманському ніндзі будь-куди, бо муж свиноматки женє нє ізмєнят нікагда. Також слонопотамус мурманський попередило про майбутні наслідки, якшо навароска приїде шукати бувшого кізяка в мурманскє: -тебя будут піздіть рукамі і ногамі всєм мурманском,єслі ти прієдєш і виблядка тваєго тоже атпіздім-. На цьому діалог жаби та гадюки закінчився.

Навароска побігла жалітися ватній мамі на те, шо її бросіл і абєсчєстіл мурманскій осємєнітель. Мама дала навароскє по шиї і сказала шо дівчина буде народжувати полюбому.

Навароскє в 2018 році виповнився 21 рік, невиїздна з оккупації, дитина виросте голодна і без батька. А чого ти досяг у 21 рік?

Мораль: Кобзар треба було читати частіше, а не вк сидіти. Кінець.

Джерело: https://peaceinukraine.livejournal.com/3429223.html
Схожі статті
  1. Игорь Безбах :

    Чуть не зарыдал. Такая (жалостливая) история. А продолжение будет? Ведь в (скрепанутых) дебрях ЛуНапаРка и ДельфиНаРия еще много похожих любителей (русскодержавного) дерьма. А (герою в орденах) совет-Ехай в Сибирь в Усть-Илимск, там китайцы тайгу пилят и в Китай вывозят-авось и бабла (накосишь).