Україна 3 Січня 2021 12:15Марина Сейлор

“Гена був … досить необачним…” Домробітниця, яка заразила Кернеса коронавірусом, стала депутаткою райради – ЗМІ

Жінку, яка доглядала за міським головою Харкова Геннадієм Кернесом, котрий помер 16 грудня від ускладнень коронавірусної інфекції, обрано депутаткою однієї з районних рад Харківської області. Про це повідомило видання NewsRoom.
Кернес помер 16 грудня в берлінській клініці “Шаріте”
Фото: Геннадий Кернес / Facebook
Домробітниця померлого мера Харкова Геннадія Кернеса на місцевих виборах балотувалася від політсили “Блок Кернеса – Успішний Харків”. Про це 1 січня повідомило місцеве видання NewsRoom із посиланням на джерела в партії.

За інформацією сайта, Людмилу С. обрано депутаткою однієї з районних рад Харківської області.

“В оточенні мера є одна версія, як Кернес міг заразитися коронавірусом, і ланцюжок веде до людини, яка після поранення 2014 року допомагала йому одягатися”, – сказало джерело NewsRoom.

Таку версію висловив в інтерв’ю “Стране”, опублікованому 23 грудня, близький друг Кернеса, бізнесмен Павло Фукс. На запитання, чи правда, що мера заразила домробітниця, Фукс сказав: “Кажуть, що домробітниця. Ходила навкруги, кашляла в масці. Гена був у цьому плані досить необачним. Виходив на вулицю абсолютно без маски”.

61-річний Кернес був мером Харкова із 2010 року. 2020 року він знову виграв вибори, набравши в першому турі 60,34%.

Із середини вересня мер лікувався від наслідків коронавірусної інфекції в берлінській клініці “Шаріте”. Син Кернеса Данило розповів, що після поранення, яке харківський градоначальник дістав 2014 року, у нього слабка легеня – її тоді “прошила” куля. Із цим був пов’язаний тяжкий перебіг хвороби.

Загрузка...

17 грудня стало відомо, що Кернес помер. 23 грудня його поховали.

Джерело: https://matrix.co.ua/editor1/154444/

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ