Геннадий Афанасьев об "обмене Савченко"

Переглядів: 318
Геннадий Афанасьев об "обмене Савченко" В мережі

Обмененный на сепаратистов из «Народной рады Бессарабии» Геннадий Афанасьев прокомментировал освобождение под проект «Савченко» двух «военнопленных», которые на самом деле являются сепаратистами.


Напомоню:
«Кремль передает через Савченко завербованных сепаратистов: Ольгу Сворак и Анжелику Преснякову»
«Освобождением «пленниц» Надеждой Савченко руководили из Москвы /Видео/»

За час дії Мінських домовленостей з полону проросійських бойовиків на Донбасі звільнено понад 3080 заручників, з яких 1530 – правоохоронці та військові. Нема результатів? Безперечно нова українська дипломатія! Стільки часу ціла команда з Iryna Gerashchenko займалось лише одним питанням — звільнення полонених. Звільнили мене. Звільнили Ю.Д.Солошенко. Звільнили В. Жемчугова. Звільнили понад 3000 українців!

Але ж ні. Кажуть зрада. Кажуть нічого не робить ні Iryna Gerashchenko, ні СБУ, ні Президент.

Знаходиться для таких людей лише один вихід. Їдуть в Мінськ потайки домовлятись з сепаратистами…

А потім завдяки зусиллям Надії Савченко в Мінську звільняють жінок. З’являється Володимир Рубан якому передають двох «полонянок»…

Перша Ольга Сворак, «молодий чоловік» якої служить в одному з територіальних батальйонів ЛНР. Це та яка фотографувалась в окупованому Криму з символікою «Новоросії»… Це та що стоїть з професійним make-up на обличчі щойно з полону… Марія Варфоломеєва (Mariia Varfolomeieva), а Вам не пропонували до салону краси заїхати? Чи Вам пані Ирина Довгань ?

Друга Анжеліка Преснякова. Суддя. Яка вважає що голодомор не є геноцидом Українського народу…

Віктор Медведчук аплодує, коментує, радить продовжувати…

В додаток, завдяки Службі Безпеки України стало відомо, що помічниця терориста Захарченко тривалий термін прослуховувалась. В аудіозаписі вона повідомила, що «полонянок» звільнили не терористи »Лнр» »Днр», а вирішила передати Москва, при цьому маріонетки навіть не були в курсі цієї спецоперації Кремля, яка на щастя провалилася.

Отже. Перемога?

Источник: http://v-n-zb.livejournal.com/9659326.html

OnPress.info

Комментировать

Оставьте первый комментарий!

Войти с помощью: 
  Subscribe  
Notify of
Загрузка...