Генпрокуратура нарешті з’ясувала, хто стоїть за розстрілом Майдану
Політика, Суспільство 8 Грудня 2018 11:20Марина Сейлор

Генпрокуратура нарешті з’ясувала, хто стоїть за розстрілом Майдану

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що Генеральна прокуратура завершила експертизу по справі про злочини під час Революції гідності на Майдані.

Про це Луценко розповів у ефірі телеканалу Інтер.

Завершили експертизу щодо тих осіб, які віддавали наказ стріляти по протестуючих на Майдані. Слідство, за словами генпрокурора завершитися на початку 2019 року.

По завершенню слідства ГПУ зможе показати суспільству, підозрюваним і обвинуваченим докази того, що саме Янукович, Захарченко, Якименко, Шуляк, відповідно, президент, керівник СБУ, МВС, Внутрішніх військ та їх підлеглі віддали злочинні накази, за які на Майдані загинули понад 100 осіб, понад півтори тисячі були поранені.

Луценко називає його "найочікуванішим процесом за ці роки".

"Слідчі змогли встановити факти, докази, опитати тисячі людей, дати фактаж, який, за висновком експертизи, має причинно-наслідковий зв'язок зі смертями на Майдані", − зазначив Луценко.

Раніше повідомлялося, що Революція Гідності змінила ставлення до ситуації в державі багатьох українців. Про вплив Майдану на своє життя нещодавно заявив і російський незалежний журналіст, блогер Аркадій Бабченко.

На своїй сторінці в Facebook він написав, що нічого так не змінює людей, як побачена на власні очі смерть, втім про своє перебування серед активістів не шкодує.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ