Прес-релізи 25 Вересня 2021 13:17Марина Сейлор

Гідрофобізатор: функції, технологія нанесення

Для захисту будівельних матеріалів і поверхонь від негативної дії вологи використовується гідрофобізатор. Він наноситься на цеглу, блоки, стіни, бетон, все, що може контактувати з водою. Проникає в поверхню на 2-15 мм. Речовина формує на плівку, яка перешкоджає накопиченню води в шарах будівельного матеріалу. Дрібні пори не закупорюються, адже частинки води в них не можуть потрапити. Завдяки цьому зберігається газообмін в поверхні.

Які функції виконує гідрофобізатор?

  • Перешкоджає появі на поверхні грибків, плісняви.
  • Зупиняє проникнення частинок води та шкідливих речовин, які в ній містяться.
  • Забезпечує збільшення електричного опору.
  • Плівка не зупиняє вільне проходження газів.
  • Збільшує коефіцієнт стійкості до низьких температур, морозу.
  • Не допускає появи темного нальоту на поверхні та соляних відкладень на фасадах.

Сополімери, які є основою складу гідрофобізатора, безпечні для навколишнього середовища та людини. Забезпечення усіх функцій можливе завдяки властивостям цих речовин. Вони добре проникають в поверхню, не залишають липкого шару. Відрізняються стійкістю до лугів. Ефективно діють навіть при нанесені на вологу поверхню.

Технологія нанесення засобу

Наносити засіб можна на різні поверхні валиком або щіткою. Він підходить для цегляних стін, поверхонь, зроблених з мінеральних штучних та натуральних каменів. Добре захищає від води пінобетон, силікатну цеглу. Може контактувати з мінеральними фарбами, фібро бетоном. Підходить для всіх видів бетону та мінеральної штукатурки.  Гідрофобізатор може виконувати функцію ґрунтовки і наноситися перед декоруванням фарбами.

Для забезпечення потрібного ефекту достатньо двох шарів засобу. При цьому не потрібно робити великих проміжків між нанесеннями. Наносити другий шар потрібно, коли поверхня повністю вбере перший шар. Стіна не має блищати і виглядати сухою, не допустимі великі мокрі плями.

Скільки потрібно матеріалу для забезпечення необхідного ефекту можна визначити тільки на місці. Адже різні поверхні вбирають не однакову кількість речовини. Під час нанесення важливо накрити усі сусідні поверхні, які можуть увібрати засіб. Якщо його не вимити з поверхонь на протязі кількох годин, тоді після висихання вивести плями буде вкрай складно. У випадку потрапляння речовини на сторонні поверхні їх потрібно негайно витирати, використовувати розчинник.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ