Суспільство 29 Січня 2020 19:53Марина Сейлор

Голокост, Бандера і Шухевич змусили екс-члена «ПС» Ківу обізвати українців нацистами

Український парламентарій від «ОПЗЖ» Ківа Ілля, який добре відомий українському суспільству своїми скандальними витівками, в черговий раз зробив заяву в своєму репертуарі. На цей раз на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» Ківа показав суспільству справжнє обличчя і відношення до громадян української держави, які шанують пам'ять жертв Голокосту.

Цитата з поста Ківи: «Дуже навіть подумати страшно, що є кількість ідіотів, які сумують, виставляють свічки в день «Голокосту», і тут же на власних станціях вихваляють і схиляються перед посібниками і союзниками нацистів Бандери та Шухевича. Так ви б вже с*ка визначилися, займіть якусь одну позицію, адже не можна ж жерти одночасно і задницею, і ротом. Просто стадо тупе».

Варто відзначити, що на один з коментарів до такого своєму посту, в якому Ківі нагадали про його членство в свій час в «Правому секторі», депутат відповів наступним чином: «Тоді я просто свій борг виконував перед народом України. Але це точно було не для того, щоб фонду Сороса догодити, або шанувальникам фашизму. Моя позиція з дитинства незмінна. Я служу виключно інтересам власної країни».

Джерело: https://replyua.net/news/191922-golokost-bandera-shuhevich-zmusili-eks-chlena-ps-kvu-obzvati-ukrayincv-nacistami.html
Схожі статті

Notice: Функцію WP_Object_Cache::add було викликано неправильно. Cache key must not be an empty string. Будь ласка, перегляньте Виправлення помилок у WordPress для більш детальної інформації. (Це повідомлення додане у версії 6.1.0.) in /home/onpress2/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078