Прес-релізи 22 Листопада 2021 18:36Марина Сейлор

Головні особливості вікон Masterline 10 Reynaers

Reynaers Masterline 10 - це унікальна інноваційна віконна система, що поєднує в собі величезний вибір конструктивних можливостей з найвищими параметрами водо- і повітропроникності. Це відмінне конструктивне рішення, що показує всі трендові архітектурні тенденції та дозволяє проникати денному світлу в приміщення в максимальних кількостях.

619b70f5c330f.jpeg

Система розроблена з урахуванням усіх найперспективніших тенденцій на будівельному ринку та має високий рівень безпеки, світлопроникнення та відмінні робочі властивості в екстремальних умовах.Тут виробники застосували high-end матеріали, що у поєднанні із можливістю заповнення склопакетами до 82 мм наділяє їх максимально високими термоізоляційними властивостями. Дані вироби мають сертифікат Passive Housing, що робить їх енергоефективними та підвищує довіру до компанії та експлуатаційних властивостей самої продукції.

Вибір варіантів дизайну

Masterline 10 виробляється у трьох дизайнерських рішеннях. Це дозволить їх застосування в будь-якому інтер'єрі, без обмежень:

  1. Functional, традиційний універсальний варіант з прямими лаконічними лініями.
  2. Deco, з незвичайними закругленими або скошеними краями.
  3. Renesans мають класичну дерев'яну раму.

Широка палітра відтінків кольору, в який фарбуються системи, представляють цілий спектр можливостей для декораторів і дизайнерів. Всі елементи поєднуються один з одним, що здатне задовольнити будь-які концепції та ідеї архітекторів для потреб тієї чи іншої будівлі.

Теплоізоляційні параметри

Для кожного типу дизайну можна застосувати три ступені термоізоляції:

  • Standard;
  • High Insulation;
  • HI плюс.

Це дозволяє досягати значення коефіцієнта теплопровідності 0,76 Вт/м 2 K, що вказує на те, що такі алюмінієві вікна стануть ідеальним рішенням у будівництві сучасних енергоефективних будівель. Дана продукція підходить всім, хто мріє про затишний теплий будинок та економію фінансів при обігріві житла.

Панорама

MasterLine 10 чудово підійде для панорамних видів. Вікна вагою до 300 кг можуть обрамляти досить великі конструкції двокамерних склопакетів, висота яких не перевищує 2,8 м. Але фантазія архітекторів не обмежується і дозволяє створювати великогабаритні панорамні форми. Крім того, особливістю таких моделей стає контраст між вузькими профілями та великим ступенем поверхні скління виробів.

619b71239fee8.jpeg

Стійкість та міцність систем

Профіль з алюмінію досить ефективний і надійний і відмінно запобігає витоку тепла назовні. Герметичність і стійкість до вітру Masterline 10 Reynaers на висоті, завдяки продуманості всієї конструкції. Центральний утеплювач виготовляється з високоякісного сучасного полімеру та має відмінні теплові характеристики. У цій модифікації розробник збільшив накладання рами на стулку та глибину ущільнювача.

Продуманість архітектури

Кожна конструктивна деталь Masterline 10 розрахована до дрібниць. Тому такі вікна можуть встановлюватись у багатоповерхових будинках, офісах, адміністративних та лікувальних закладах. Така система - це вибір на користь неординарних архітектурних рішень, можливість втілення великої площі скління та якісний захист від витоку тепла з приміщень, зловмисників  та сторонніх шумів зовні.

 

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ