Головні ознаки того, що дівчина назавжди залишиться старою дівою

Переглядів: 111
Головні ознаки того, що дівчина назавжди залишиться старою дівою В мережі

Безліч красивих і успішних дівчат не можуть вийти заміж. Чому так виходить і чи можна щось змінити в цій сумній ситуації, нам розповів психолог і сексолог Олег Шевченко.— Це тільки на перший погляд здається парадоксальним — те, що жінка, зіткана, здавалося б, з одних переваг, залишається самотньою. Насправді це пояснюється, — каже Шевченко. — Те, що дівчата вважають своєю перевагою, насправді є їхнім недоліком. Я перерахую п’ять основних — впевнений, що «успішні невдахи» побачать, що всі ці пункти відносяться практично до кожної з них.

1. Хороша робота, висока посада, великий заробіток — всі ці ознаки успішної жінки в очах чоловіків зовсім не є привабливими щодо тієї, кого хочуть бачити своєю майбутньою дружиною. Зрозуміло, альфонси не беруться до уваги — але ж ніхто з дівчат їх і не шукає. Успішна кар’єра говорить про такі риси характеру, як твердість, самовпевненість, висока активність. Повірте — занадто активні жінки відлякують чоловіків.

2. Ті самі успішні дівчата люблять говорити про те, що є богинями сексу. Навряд чи така заява приверне представника протилежної статі. По-перше, тому що знання про великий постільний досвід обраниці діє як холодний душ. По-друге, є страх самому не виявитися «богом» — поруч з богинею-то!

3. Жінка приділяє багато уваги своїй зовнішності, часто відвідує косметологів, перукарів, використовує силікон в різних частинах тіла тощо. Для більшості чоловіків доторкнутися до такої жінки — страшно. Вони підсвідомо боятися пошкодити таку штучно створену красу, вони не можуть розслабитися і відчувати себе природно.

4. Більшість з дівчат типу, який ми розглядаємо, дуже вимогливо ставляться до своїх партнерів. Ще б пак — якщо жінка вважає себе досконалістю, то і чоловік поруч повинен бути відповідним. Але критика завжди погано позначається на відносинах. Навіть якщо чоловік і здатний відповідати всім вимогам дами, сам факт наявності цих вимог вбиває любов.

5. Дівчина ходить на курси трьох іноземних мов, захоплюється скелелазінням, танцює сальсу і румбу? Так хто вам сказав, що все це — її гідності? Чоловікові потрібна кохана жінка, яка буде знаходитися поряд із ним, а не носитися по курсах і тренінгах. Сімейне життя — це не квест!

Джерело: http://asn.in.ua/ua/news/news/178045-glavnye-priznaki-togo-chto-devushka-navsegda-ostan.html

Комментировать

  Подписаться  
Уведомление о