Гонтарєва погодилася піти у відставку: долар стрибнув вгору
Україна 27 Лютого 2017 9:36Руслан Коріков

Гонтарєва погодилася піти у відставку: долар стрибнув вгору

Очільницю Нацбанку України Валерію Гонтарєву таки попросили з робочого місця. Аби пані не втратила достоїнство, - той, хто просив, дозволив написати заяву про відставку за власним бажанням. Відтак наразі на посаду голови НБУ шукають новий об’єкт.

Новину передає ONPRESS.INFO.

«Рішення прийнято, шукають нового голову. Тих, хто може замінити Гонтареву в НБУ, невелика. У списку претендентів є, кому цю посаду готували давно, наприклад, екс-прем'єр-міністр Арсеній Яценюк. Проте є й зовсім несподівані кандидати. Рішення щодо неї прийнято. Шукають нового голову. Вона не писала заяву, але заявила складу правління Нацбанку, що йде з посади», - повідомили достовірні джерела, наближені до Адміністрації президента.

Тим часом долар в Україні знову набрав стрімкий ріст. Станом на ранок, 27 лютого, долар встановився на рівні 26,97 грн. А громадяни пригадують слова міністра економіки України Степана Кубіва, який запевняв, що у 2017 році не варто очікувати значних стрибків курсу гривні до долара. За його словами, НБУ має достатньо інструментів для вирішення цього питання.

Нагадаємо, відомий український журналіст Олександр Дубинський нещодавно повідомив, що команда Гонтаревої дострокового хоронить банки. За його словами, 24 лютого банк «Фортуна» був відправлений на ліквідацію всього за чотири дні до завершення роботи тимчасової адміністрації. Крім того, «Платинум Банк» відправили на ліквідацію за два тижні до завершення роботи адміністрації. Він підсумував, що голова НБУ та її компанія зачищають все перед відставкою. Як повідомлялось раніше, нардеп Сергій Тарута подав позов до Вищого адміністративного суду України. Він вимагає скасувати постанову ВРУ про призначення Валерії Гонтаревої на посаду голови НБУ. Так, він має докази призначення Гонтаревої на посаду з порушенням законів «Про протидію корупції», «Про регламент Верховної Ради» та «Про комітети Верховної Ради». Раніше депутати підтримали ініціативу звільнити Гонтареву.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ