Гройсман обізвав колег «інституційно слабкими» (ВІДЕО)
Україна 9 Лютого 2017 21:50Руслан Коріков

Гройсман обізвав колег «інституційно слабкими» (ВІДЕО)

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман побував у Брюсселі. Після зустрічі з іноземними колегами політик окреслив головні проблеми української влади. Новину передає ONPRESS.INFO.

Під час дводенного робочого візиту закордон Гройсман зустрівся із заступником генсека НАТО Роуз Геттемюллер і президентом Європейської ради Дональдом Туском.  Основними темами візиту були перемовини з приводу покращення торгово-економічного співробітництво між Україною та ЄС. Не виключено, що головною темою все ж стане питання Донбасу, а саме реалізація Мінських угод.

«Що стосується системних реформ та змін в Україні, то тут найголовнішою проблемою на шляху змін є інституційна слабкість влади. Головна задача тут полягає в необхідності отримати професійну компетентну владу і систему правління країною», - акцентував Гройсман.

Нагадав, що 1 травня 2016 року в державі стартувала повноцінна реформа державної служби.

«Багато хто говорив про те, що ми не будемо робити цю реформу. Так,  вона складна, вона вперше за 25 років є, напевно, неоднозначною, але ми пішли на перезавантаження системи державної влади в країні», - зауважив прем’єр.

Нагадаємо, 8 лютого, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман провів переговори з прем'єр-міністром Грецької Республіки Алексісом Ципрасом. За рузельтатами перегорів Ципрас запевнив, що Греція зацікавлена в тому, щоб розвивати співпрацю з Україною на всіх рівнях.

https://www.youtube.com/watch?v=wNrBs_yK748

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ