Каталог М158 25 Лютого 2022 9:45Марина Сейлор

Група Kalush поїде на Євробачення від України

У Національному відбору перемогу одержав музичний колектив «Калуш Оркестра». Саме йому випала честь презентувати самобутній український реп на Євробаченні. 24 канал розповідає про створення та розкрутку цієї групи.

Жив собі хлопчина на ім’я Олег Псюк. Йому дуже подобався реп, тому з часом вирішив, що треба створювати групу. Невдовзі до нього приєдналися Ігор Діденчук и МС Килиммен.

Повернемося до лідера групи. Олег (творчий псевдонім Псючий син) родом з Калуша. Він вірив у те, що колись настане його «зоряна хвилина» і хлопчина з маловідомого містечка стане знаменитим. Закінчив школу, коледж, потім подався до Лісотехнічного університету, щоб здобути вищу освіту. Навчався – і добре розумів, що має йти зовсім іншим шляхом.

Перші кроки на музичній стежці – це DIY-релиз «Торба» і співробітництво з репером  Nashiem Worryk. Надалі він почав створювати пісенні композиції на теми алкоголю, наркоманії, злиднів – про все те, що бачив у рідному Калуші.    

Другий учасник групи – 20-річний парубок Ігор Діденчук. Він вчиться в столичному університеті М. Поплавського КНУКІМ. Відзначився тим, що володіє грою на 50-ти музичних інструментах.

Третій, незвичний за видом член групи – Килиммен. Чи то він прихильник килимів, чи є якась інша причина для створення власного іміджу, проте чоловік виходить на сцену з килимовим малюнком на обличчі та кінцівках. Одна з версій полягає у комбінуванні хіп-хопу з минулим радянського періоду.

Як група набуває популярності

Допомогала на перших кроках розкрутки дуже незвичайна за мірками виконавців реперша Alyona Alyona. Дівчина з габаритами plus size також приймала участь в піснях Kalush. Також вона порадила хлопцям використовувати у своїй діяльності досвід кліпмейкера DELTA ARTHUR , з яким сама тісно співпрацює.

У творчості колоритної групи реп переплітається з українською пісенною тематикою (наприклад, у творі «Стефанія», присвяченій неньці фронтмена групи О. Псюка). Приваблює яскрава постановка та самобутній калуський сленг, якій розпізнається при уважному прослуховуванні.

Перший кліп «Не маринуй» створили 17 жовтня 2019 року. Другий сінгл «Ты гонишь» світ побачив у 2019 році. Обидва твори передивилося близько двух мільйонів слухачів, дехто назвав їх новаторами українського репу. Один відеокліп «Гори» приніс 1,5 мільйони переглядів. Взимку минулого році гурт створив повно цільний альбом HOTIN з 14-ма треками, а влітку вийшов ще один лонгплей «ЙО-ЙО». У творах немає ненормативної лексики, що притаманна репу, відсутнє самовихвалення та показуха. Цього року Kalush Orchestra планував відправитися у турне по містах України.

Хлопці створили стільки галасу на музичному просторі, що їх взялася представляти американська престижна компанія Def  Jam. За короткий час вона запустила твори групи на багато стримінгових площадок. Незвичним є те, що вони, майже  невідомі, потрапили до рук  дійсних профі.  Якщо проаналізувати членів гурту, то взагалі незрозуміло, як настільки різні особистості поєднали свої таланти.

Невдовзі ми будемо свідками виступу гурту «Калуш» на Євробаченні-2022. Побажаємо хлопцям перемоги у міжнародному конкурсі.

Більше новин України онлайн можна знайти на сайті каналу 24.

 

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ