Наука, Суспільство 1 Березня 2020 14:34Mikel

Характер жінки залежить від форми грудей

Жінки, як ви думаєте, ваші груди — це результат роботи однієї лише генетики, чи спосіб життя тут теж має значення? Як щодо темпераменту? Він же впливає на звички, вірно?

Незалежно від того, чи повірите ви нам чи залишитеся скептиком, вам напевно буде цікаво прочитати про свій варіант.

Спробуйте — і ви напевно будете здивовані результатом.

Який варіант найбільше схожий на ваш?

1. Маленькі і миленькі груди

Ви — вишукана та інтелектуальна жінка. Ви цінуєте блиск, інтелект і мистецтво. До того ж ви — розумна і «класна» жінка. Для будь-якого чоловіка.

Ви можете і не бути найбільш товариською людиною в компанії, щоб викликати в інших захоплення, однак всі цінують вас за ваш розум і ваші досягнення.

Ви завжди добре вчилися в школі, досягли успіхів в кар’єрі, читаєте багато книжок і можете підтримати бесіду на будь-яку тему. Ви ставите логіку і раціональність на перше місце, а емоції — на друге. Хтось може вважати, що ви занадто холодні, але це не так. Просто ви відрізняєтеся стабільним і сильним характером.

2. Великі і повні груди

Ви — вперта людина і природжений лідер. Ви рідко просите допомоги в інших, тому що така супержінка, як Ви, вміє з усім справлятися сама і не розводити нюні.

Ви успішні в усьому, на що звертаєте увагу. Це все тому, що ваші рішення опрацьовані ретельно і на найвищому рівні.

Ви відчуваєте світ глибше, ніж інші люди, і вмієте робити висновки, докопавшись до суті речей. У той час як майже всі інші дивляться тільки на зовнішню сторону.

3. «Жваві» груди, соски відвернулися один від одного

Ви — з тих людей, які грають тільки за своїми власними правилами. З одного боку, Ви — сучасна жінка, яка цінує інновації. З іншого – Ви можете йти в такт тільки свого власного барабана. Участь у політичному житті та «стадний інстинкт», – це не про Вас.

Більшість людей справедливо вважають, що Ви — людина прогресивна і за рівнем мислення випереджаєте свій час. З іншого боку, люди пуританських звичаїв можуть Вас недолюблювати. Але ж це їхні проблеми, а не ваші, вірно?

Ви вмієте робити обурливі вчинки, але водночас володієте неповторним почуттям стилю.

4. Великі cоcки, що дивляться вниз

Ви — оптиміст і навіть мрійник! Такі жінки, як Ви, бачать завжди тільки яскраву сторону життя. Вони залишаються добрими і позитивними, навіть коли всередині всерйоз страждають від сором’язливості.

Але розслабтеся! Ніхто Вас не засуджує. Навпаки, набагато більше людей любить вас «за оптимізм», і зовсім небагато — зневажає «за наївність».

Всі знають, що Ви не тільки весела жінка, але ще і з біса розумна.

5. Задерті вгору cоcки

Ви — вогненна, пристрасна і смілива дівчина! Чоловіки люблять Вас. Вони не втомлюються дивуватися не тільки вашій зовнішності, але і глибині вашої особистості.

Іноді Ви можете бути дуже жорстокі і навіть підступні, але це тільки тому, що Ви звикли завжди отримувати те, що хочете. Тому якщо хтось не може вам це дати, хай краще відійде в сторону!

Ви не звикли продумувати далеко наперед свої слова і вчинки, часто дієте на емоціях. Але вам здається, що жити по-іншому – просто нудно!

6. Великі соски, що дивляться прямо перед собою

У вас добре серце. Інші люди завжди розглядають вас як надійну і добру подругу, до якої завжди можна прийти зі своїми проблемами і попросити поради.

Ви добре виховані, готові завжди втішати своїх близьких і допомагати їм.

Ви не любите плітки і пліткарів, і на те є дві причини. По-перше, ви не любите поспішати з висновками і засновувати на них перше враження. По-друге, засуджувати і критикувати інших – це взагалі не в ваших правилах.

На публіці Ви готові своїми друзями і близькими тільки захоплюватися. Жорстку правду вивалюєте тільки в очі і тільки тоді, коли вважаєте, що це людині допоможе.

7. Маленькі груди з великими сосками

Ви — саме втілення мудрості і почуття власної гідності. Крім того, ви постійно прагнете ставати все кращою і кращою, нескінченно розвивати себе.

Отримання нових знань приносить вам море задоволення, так само як і розвиток в собі нових навичок. І, що зовсім дивно, ви також любите вдаватися в філософські питання.

Вам до вподоби сама ідея боротьби і змагання. Ви — жінка-пацифіст. Ви ненавидите драми і намагаєтеся триматися від них якомога далі. У вашій компанії не лаються.

8. Великі і зухвалі соски, відвернуті один від одного

Ви — досить складна людина. А посилюється все ще і тим, що у вас творча натура, і ви користуєтеся популярністю.

Навіть коли ваше серце сповнене смутку, ви продовжуєте залишатися привабливою жінкою. Чоловіки злітаються до вас як бджоли на мед. Ви розумні, ваш мозок завжди багатий свіжими ідеями, ви обожнюєте будувати плани і жити за графіком. Але тільки по тому, який склали самі, без зовнішнього тиску.

Всі чоловіки знають, що з одного боку, ви надійно прикриваєте їм спину, служите надійним тилом, а з іншого – вони ніяк не можуть звикнути, що вами не можна управляти.

9. Високі соски, що дивляться в різні боки

Вас можна вважати жінкою трохи наївною, але аж ніяк не дурною. Ви прямуєте своїм власним шляхом, і не намагаєтеся бути комусь занадто приємною або занадто потрібною.

Люди можуть думати, що ви — дівчина сором’язлива, але це тільки перше враження. І будується воно на тому, що ваша голова дійсно сповнена надій і мрій.

Але водночас ви — справжня велика подруга і не боїтеся будь-якої роботи і будь-яких труднощів.

10. Великі груди з високими cоcками

Ви — мрійник і оптиміст. Ви любите досліджувати все, що знаходиться за межами вашого затишного світу. Ви не з тих, хто закривається у своїй «шкаралупі».

Такі жінки, як Ви, дуже товариські і люблять веселитися. Люди запам’ятовують вас по вашій великий і щирій усмішці. Вони знають, що у вас відмінний характер і позитивне ставлення до життя.

Усіх, хто знаходиться поруч з вами, ви змушуєте відчувати себе прекрасно. Тому що ваше щастя спирається на щастя ваших близьких.

11. Маленькі соски, що дивляться вниз

Люди часто говорять, що ви — свята жінка. І що від вашої присутності світиться будь-яке приміщення.

Ви часто буваєте в центрі уваги, знаєте, як маніпулювати людьми, але не любите цього робити.

А ще ви — розумна і приваблива жінка, у якої, з точки зору чоловіків, є тільки один недолік: її не можна зробити покірною. Ви жадаєте пригод і ненавидите, коли в’язнете в рутинних, щоденних і нудних і справах.

12. Середнього розміру груди і соски, що відвернуті один від одного.

Ви — таємнича жінка, яка при цьому може стати надійним партнером. Люди довіряють вам всі таємниці своєї душі. Тому що знають: ви не розбовтаєте.

Іншим жінкам і чоловікам дуже комфортно спілкуватися з вами, у них стосовно вас ніколи не виникає питань щодо того, чи можна вам довіряти.

Ви не холодна, але при цьому з більшістю оточуючих віддаєте перевагу тримати дистанцію. До своїх близьких і до самих себе ви завжди надаєте найвищі стандарти.

Схожі статті