“Хотіла придбати квартиру та автомобіль…” На Донеччині 19-річна дівчина намагалася продати дитину
Суспільство 10 Червня 2021 5:38Марина Сейлор

“Хотіла придбати квартиру та автомобіль…” На Донеччині 19-річна дівчина намагалася продати дитину

На Донеччині 19-річна дівчина намагалася продати дитину

На Донеччині судитимуть 19-річну жінку, яка підозрюється у спробі продажу власної новонародженої дитини за 400 тисяч гривень, а за отримані кошти придбати квартиру та автомобіль. Про це повідомляє пресслужба Донецької обласної прокуратури.

“Завершено досудове розслідування стосовно мешканки міста Маріуполя, яка обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення за ч. 3 ст. 149 (торгівля людьми, вчинена щодо малолітньої особи) КК України”, – сказано у повідомленні.

Зазначається, що 19-річна жінка не перебувала на медичному обліку, як майбутня породілля, адже не планувала залишати у сім’ї новонароджену дитину. Впродовж 2 місяців, з метою власного збагачення, а саме купівлі квартири та автомобіля, зловмисниця підшукувала потенційних клієнтів для продажу малечі, яку після народження 12 серпня 2020 року “оцінила” у 400 000 грн.

“Під час отримання грошових коштів від “покупця” зловмисницю затримано, а немовля передано під нагляд лікарів до міської дитячої лікарні. Наразі обвинувальний акт скеровано до Жовтневого районного суду міста Маріуполя для розгляду по суті”, – розповіли в прокуратурі.

Джерело: https://matrix.co.ua/editor1/148859/

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ