Каталог М79 28 Березня 2018 11:40slovotkach

Хрестик — найкращий оберіг. Як обрати й дарувати символічну прикрасу

Хрестик — найкращий оберіг. Як обрати й дарувати символічну прикрасу

Кулон-хрестик з благородного срібла — поширений аксесуар серед українців, адже більшість населення України або католики, або православні. Унаочнюючи жертву Ісуса Христа заради порятунку людства, хрест міцно увійшов у нашу культуру, ставши одним із головних духовних символів. Хрестик намагаються надіти навіть найменшим дітям, яких вже похрестили, адже рідні вірять, що це захистить малюка від негараздів. Срібні хрестики — вдала ідея і для дітей, і для дорослих. Чому?

По-перше, срібло вважають «чистим» металом, який здатний зробити воду цілющою, а при контакті зі шкірою (навіть ніжною дитячою) не спричинить алергічних реакцій.

По-друге, найпростіші, але все одно вишукані хрестики зі срібла недорогі та підходять для щоденного носіння. Хрести із білого металу вищої проби можна не знімати тривалий час.

По-третє, це чудовий подарунок на хрестини, дні народження та інші сімейні свята. З асортименту інтернет-магазину ювелірних виробів та елітних подарунків Gold.ua можна обрати не лише скромні срібні хрестики, але й вишукані стильні вироби з дорогоцінним камінням тощо.

Обираємо особливі подарунки

Слід зазначити, що ці релігійні прикраси принципово не розділяють на чоловічі та жіночі. Але деякі відмінності є: моделі для представниць слабкої статі більш витончені, можуть бути прикрашені:

  • кубічним цирконієм,
  • рубіном,
  • діамантом,
  • сапфіром,
  • топазом,
  • смарагдом,
  • гранатом,
  • емаллю.

Чоловічі хрестики більш масивні. Але чітких рамок немає, і чоловік також може обрати маленький хрестик, навіть з емаллю чи оздобленням дорогоцінними камінчиками.

Чи варто освячувати хрестик перед тим, як подарувати?

Якщо прикраса призначена для свята хрещення, то варто освятити аксесуар саме до таїнства. Обрати для малюка священний оберіг та освятити його мають хрещені дитини.

Якщо срібний хрестик призначено для дорослого, то також можна освятити його в церкві, найкраще в тій, яку відвідує майбутній господар хрестика.

Хрестик — це символічна прикраса на кожен день, і вона, безумовно, підходить до будь-якого стилю одягу. Зазвичай оберіг носять на тілі, не виводячи поверх сукні чи светра. Але є й виняток: якщо срібний хрест доволі великий, прикрашений інкрустацією тощо, то його найчастіше демонструють оточуючим, вдягнувши ланцюжок із ювелірним виробом поверх одягу.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ