Хто наступний?: «Квартал 95» зняли з ефіру телеканалу «1+1»

Переглядів: 438
Хто наступний?: «Квартал 95» зняли з ефіру телеканалу «1+1» Україна

Про це повідомили в прес-службі студії «Квартал 95», передає «Є!».За інформацією, замість нового випуску програми на телеканалі вийшов випуск 2-річної давності. В прес-службі повідомили, що ніхто з акторів наразі до коментарів не готовий.

На офіційній сторінці «Студії» на фейсбуці з’явилася заява, в якій наголошено, що це перший випадок зняття з ефіру програми за десять років її існування.

“ «За роки існування проекту в країні змінилося чотири президенти, пройшло два Майдани, почалася антитерористична операція на сході країни, і жодного разу за цей час ніякі обставини не вплинули на долю телевізійного проекту.»,- йдеться у повідомленні.

На думку акторів, це рішення є неприпустимим і порушує принципи свободи слова. В свою чергу на телеканалі відповіли на звинувачення «Студії».

В прес-службі наголосили, що при програмуванні поточного тижня сталася технічна помилка, саме тому випуск зняли з ефіру. “ «Нові випуски програми «Вечірній Квартал» будуть показані 12 і 19 грудня відповідно, про що ми повідомили партнерів.»,- зазначили на телеканалі.

Джерело: http://www.ednist.info/news/27735

Комментировать

  Подписаться  
Уведомление о